به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، پس از انتشار خبر برپایی موکب مسجد مقدس جمکران در مسیر پیاده‌روی زائران حسینی از نجف به کربلا اقشار مختلف مردم از جای جای ایران اسلامی برای خدمت‌رسانی در این موکب مهدوی اعلام آمادگی کردند.

این استقبال به حدی است که صحنه‌هایی زیبا و بی بدیل از عشق و ارادت مردم ایران زمین به خاندان عصمت و طهارت(ع) به ویژه سید الشهداء(علیه السلام) را رقم زده است.

در این میان گروهی از عاشقان حسینی مشتاق‌تر و پرتعدادتر از سایرین، عاشقانه خودشان را برای خدمت‌رسانی به موکب جمکران مهیا کردند.

سخن از رانندگانی است که این بار سبقت را در ابراز ارادت و دلدادگی به امام حسین (علیه السلام) از دیگران ربودند و مال و جانشان را در این مسیر الهی نذر دردانه عالم وجود(ع) کردند.

رانندگان خودرو‌های سنگین که در حضوری پُرشمار، «لبیک یاحسین(ع)» بر لب رانده و برای انتقال تجهیزات موکب جمکران به کربلا و بازگرداندن آن اعلام آمادگی کردند و امشب در نخستین شب از هلال اربعین هشت نفر از این دلدادگان کوی دوست به دعوت مولای عاشقان کوله‌بار سفر بسته و رهسپار دیار عشق می‌شوند تا با جان و مالشان ارادت خود را به اباعبدالله (علیه السلام) در عمل به منصه ظهور برسانند.

می‌روند تا عمود ۱۰۷۰، وعده گاه منتظران ظهور در طریق کربلا…

منبع: خبرگزاری شبستان


منبع: خبرگزاری شبستان