به گزارش مركز خبر روابط عمومي مسجد مقدس جمكران، برنامه‌هاي اين هفته مسجد مقدس جمكران از روز سه شنبه بیست و پنجم آبان با برگزاري محفل عمومي قرآن كريم آغاز و در ادامه حجت الاسلام طباطبایی ساعت 20:15 به ایراد سخن خواهند پرداخت و دعای توسل ساعت 21 با نوای حاج محسن بنی فاطمی قرائت خواهد شد.

پنجشنبه بیست و هفتم آبان از ساعت 18:45 جلسه عمومی آموزش قرآن کریم برگزار می شود و پس از آن حجت الاسلام حسن عرفان ساعت 20:20 سخنرانی می کند؛ در ادامه حاج سید جواد میرجعفری ساعت 21 به قرائت دعای پر فیض کمیل می پردازد.

بامداد روز جمعه بیست و هشتم آبان دعای عهد ساعت 5:45 قرائت می شود؛ حجت الاسلام گنجی ساعت 6 در میان ندبه کنندگان به سخنرانی پرداخته و ساعت 6:40 منتظران و عاشقان حضرت ولی عصر(عج) دعای ندبه را با نوای حاج حسن حیدرزاده قمی زمزمه می کنند.

زیارت آل یاسین و دعای سمات ساعت 17 عصر جمعه از سوی واحد مراسم مسجد مقدس جمکران برگزار و قرائت می شود.

 زائران مسجد مقدس جمکران می توانند از کارگاه های آموزشی کوتاه مدت با موضوع مهدویت، سبک زندگی و ازدواج در صحن رسول اعظم(ص) از ساعت 18 تا 23 استفاده کنند.

زائرانی که کودکان 4 تا 9 سال دارند، برای بهره مندی بیشتر از مراسمات معنوی این مسجد مقدس می توانند فرزندان خود را به مرکز فرهنگی گل نرگس بسپارند و از خدمات فرهنگی هنری این مرکز بهره مند شوند.

نمایشگاه دائمی «قرآن، فقه و زندگی»، ختم های حضوری و غیر حضوری قرآن کریم، مشاوره حفظ و تصحیح قرائت نماز، برگزاری مسابقات قرآنی، برگزاری کارگاه های آموزشی قرآنی و معرفی محصولات برتر قرآنی از دیگر خدمات فرهنگی مسجد مقدس جمکران است که زائران با حضور در شبستان قرآنی این مسجد مقدس می توانند از آن ها استفاده کنند.