به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، برنامه‌های این هفته مسجد مقدس جمکران از روز سه شنبه بیست و پنجم آبان با برگزاری محفل عمومی قرآن کریم آغاز و در ادامه حجت الاسلام طباطبایی ساعت ۲۰:۱۵ به ایراد سخن خواهند پرداخت و دعای توسل ساعت ۲۱ با نوای حاج محسن بنی فاطمی قرائت خواهد شد.

پنجشنبه بیست و هفتم آبان از ساعت ۱۸:۴۵ جلسه عمومی آموزش قرآن کریم برگزار می شود و پس از آن حجت الاسلام حسن عرفان ساعت ۲۰:۲۰ سخنرانی می کند؛ در ادامه حاج سید جواد میرجعفری ساعت ۲۱ به قرائت دعای پر فیض کمیل می پردازد.

بامداد روز جمعه بیست و هشتم آبان دعای عهد ساعت ۵:۴۵ قرائت می شود؛ حجت الاسلام گنجی ساعت ۶ در میان ندبه کنندگان به سخنرانی پرداخته و ساعت ۶:۴۰ منتظران و عاشقان حضرت ولی عصر(عج) دعای ندبه را با نوای حاج حسن حیدرزاده قمی زمزمه می کنند.

زیارت آل یاسین و دعای سمات ساعت ۱۷ عصر جمعه از سوی واحد مراسم مسجد مقدس جمکران برگزار و قرائت می شود.

 زائران مسجد مقدس جمکران می توانند از کارگاه های آموزشی کوتاه مدت با موضوع مهدویت، سبک زندگی و ازدواج در صحن رسول اعظم(ص) از ساعت ۱۸ تا ۲۳ استفاده کنند.

زائرانی که کودکان ۴ تا ۹ سال دارند، برای بهره مندی بیشتر از مراسمات معنوی این مسجد مقدس می توانند فرزندان خود را به مرکز فرهنگی گل نرگس بسپارند و از خدمات فرهنگی هنری این مرکز بهره مند شوند.

نمایشگاه دائمی «قرآن، فقه و زندگی»، ختم های حضوری و غیر حضوری قرآن کریم، مشاوره حفظ و تصحیح قرائت نماز، برگزاری مسابقات قرآنی، برگزاری کارگاه های آموزشی قرآنی و معرفی محصولات برتر قرآنی از دیگر خدمات فرهنگی مسجد مقدس جمکران است که زائران با حضور در شبستان قرآنی این مسجد مقدس می توانند از آن ها استفاده کنند.