به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، روح الله محقق، مدیر تولید شبکه جهانی ولایت با اشاره به حضور گروه تلویزیونی این شبکه در موکب مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: شبکه جهانی ولایت پیش از حضور در این مراسم عظیم، با مدیر روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران جلساتی برگزار و تعاملاتی انجام شد.

مدیر تولید شبکه جهانی ولایت ابراز داشت: طبق توافقات انجام شده امکاناتی نظیر اسکان، استیج، برق، اینترنت و … از خدماتی بود که از سوی موکب مسجد مقدس جمکران به شبکه جهانی ولایت ارائه شد؛ به واقع باید عرض کنم که مسجد مقدس جمکران در زمینه خدمت رسانی به رسانه ها بسیار خوب و قابل تحسین عمل کرد.

وی خاطرنشان کرد: شبکه جهانی ولایت از نخستین شبکه هایی بود که در مسیر پیاده روی اربعین حسینی مستقر و از ۲۲ آبان پوشش برنامه ها آغاز شد؛ شبکه جهانی ولایت با سه زبان فارسی، عربی و نیجریه ای برنامه هایی را پخش کرده است.

محقق بیان داشت: موضوع برنامه های اجرا شده درباره اهمیت پیاده روی اربعین حسینی، احادیث مربوط و تأثیرات معنوی این پیاده روی از موضوعاتی بود که به آن ها پرداخته شد؛ همچنین گزارش های زنده ای هم از پیاده روی زوار اربعین حسینی به روی آنتن رفت.

وی افزود: از مبلغان مسجد مقدس جمکران نیز در اجرای برنامه های شبکه جهانی ولایت بهره گیری شد و گزارش هایی را به صورت مستقیم از موکب و آشپزخانه این مسجد مقدس پوشش داده ایم.

مدیر تولید شبکه جهانی ولایت در پایان ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه مسئولان موکب مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: تسهیل حضور رسانه‌ها برای انعکاس همایش عظیم شیعیان از نقاط قوت موکب مسجد جمکران بود که علیرغم تمام سختی‌ها در کشور عراق، به خوبی انجام شد.

انتهای پیام/