به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی با اشاره به اینکه شهدا به عنوان صادقین در معیت با امام هستند اظهار کرد: وظیفه ما در قبال شهدای مدافعان حرم این است که یاد آنان را زنده نگه داشته و خانواده‌های این عزیزان را به عنوان الگو و شاخص معرفی کنیم.

وی افزود: پیکر پاک دو نفر از شهدای مدافع حرم تیپ زینبیون به نام­های مسرت حسین حسینی و سید عباس نقوی در روز اربعین با حضور گسترده، پر شور و با شکوه عزاداران حسینی به سمت مسجد مقدس جمکران تشییع شد و عزاداران در این مراسم بار دیگر با امام عصر (عجل الله تعالی فرجه) پیمانی دوباره بستند.

مدیر مسجد مقام و شبستان­های مسجد مقدس جمکران بیان کرد: با رایزنی­ هایی که صورت گرفته ساعت ۲۰ و سی دقیقه روز سه­شنبه نهم آذر همراه با مراسم دعای توسل، مراسمی جهت تکریم خانواده­های شهدای مدافع حرم تیپ زینبیون برگزار خواهد شد.

حسین آبادی افزود: در این مراسم خانواده­های شهدای مدافع حرم به ویژه از تیپ زینبیون تکریم خواهند شد و از ۱۱ خانواده­ شهید مدافع حرم که  شهدایشان در ماه‌های محرم و صفر به شهادت رسیدند به صورت خاص تکریم و قدردانی خواهد شد.

وی با اشاره به این که تیپ زینبیون به عنوان طلایه­داران و علمداران مقاومت و دفاع از حریم اهل بیت(علیهم السلام) هستند گفت: اهداء پرچم مقدس جمکران توسط تولیت این مکان مقدس به تیپ زینبیون و تکریم از این عزیزان از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

انتهای پیام/