به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، در شب شهادت هشتمین امام شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مراسم تجلیل از خانواده‌های ۱۱ شهید مدافع حرم از تیپ زینبیون با حضور حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت و حجت الاسلام ابراهیمی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در شبستان کربلای این مکان مقدس برگزار شد.

در این مراسم که با حضور هزاران عاشق و منتظر امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) برگزار شد تولیت مسجد مقدس جمکران به تبیین رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدای مدافع حرم، به ویژه شهدای تیپ زینبیون پرداختند.

ایشان با بیان اینکه این شهدای مدافع حرم از شیعیان خالص و مخلص پاکستان هستند، این شهدا را نمونه عاشقان حقیقی اهل بیت(علیهم السلام) خصوصا حضرت زینب(سلام الله علیها) عنوان کردند.

در ادامه با اهدای تندیس و پرچم مسجد مقدس جمکران از پدران این شهدای مدافع حرم که در ماه‌های محرم و صفر به شهادت رسیدند در میان فریادهای لبیک یا حسین، لبیک یا زینب و لبیک یا مهدی عاشقان اهل بیت(علیهم السلام)  تجلیل شد.

همچنین پرچم گنبد مسجد مقدس جمکران توسط تولیت این مکان مقدس به نماینده تیپ زینبیون اهدا شد تا به کشور سوریه ارسال و در جمع رزمندگان مدافع حرم به اهتزاز درآید.

در پایان مراسم نیز پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم به نام های سید احمد حسینی و امین حسینی بر روی دستان عاشقان امام زمان(علیه السلام) تشییع شد.

انتهای پیام/۷۸۰۰۹