به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن رحیمیان در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم از تیپ زینبیون، ضمن عرض تسلیت ایام رحلت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله)، امام حسن مجتبی(علیه السلام) و امام رضا (علیه السلام)، با اشاره به اینکه امشب مسجد مقدس جمکران علاوه بر خیل کثیر عاشقان و منتظران امام زمان(علیه السلام) میهمانان ویژه‌ای از خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم دارد، اظهار کرد: این شهدای مدافع حرم حضرت زینب(سلام الله علیها) از شیعیان خالص و مخلص پاکستان هستند، آنها که نمونه عشق حقیقی به اهل بیت(علیهم السلام) خصوصا حضرت زینب(سلام الله علیها) هستند.

ایشان ادامه دادند: طبق گزارش‌های رسیده، زینبیون یعنی رزمندگان پاکستانی که در جبهه دفاع از حرم اهل بیت(علیهم السلام) و مقاومت اسلامی برای دفاع از حریم حرم حضرت زینب(سلام الله علیها) می‌جنگند جزء شجاعترین، مخلص‌ترین و عاشقانه‌ترین رزمندگان این جبهه هستند.

تولیت مسجد مقدس جمکران بیان کردند: در ماه محرم گذشته در یک مقطع زمانی محدود ۱۲ رزمنده زینبیون به فیض شهادت نائل شدند که همه آنها نام مبارک حسین داشتند.

حجت الاسلام‌والمسلمین رحیمیان با اشاره به اینکه ما بر این مصیبت اشک می‌ریزیم اما اشک شوق‌هم داریم، تاکید کردند: در طول تاریخ اسلام و تشیع، هیچگاه امام زمان مثل امروز سربازانی جان‌برکف نداشته‌اند. امروز هزاران جوان جان ‌بر کف از زینبیون، فاطمیون، حیدریون، حزب الله ایران، حزب الله لبنان، حزب الله عراق و سراسر جهان اسلام و کشورهای اسلامی آماده حرکت و جان دادن و شهید شدن در راه امام زمان(علیه السلام) و ولایت هستند.

ایشان افزودند: امروز تمرین سرباز امام زمان بودن به سرباز نائب امام زمان بودن و در جبهه حق علیه باطل جنگیدن است و این لطف خدا است که شرایطی را ایجاد کرده که جوانان مسلمان و شیعه از سراسر دنیا به عشق دفاع از حرم اهل بیت(علیهم السلام) جانشان را کف دست گذاشته و فداکاری کنند و هر روز عاشورایی رقم زده و سرزمین‌های مختلف را کربلا کنند.

تولیت مسجد مقدس جمکران در پایان با بیان اینکه شیعیان پاکستان برگ زرینی در جهاد و شهادت از خود بر جای گذاشتند، خاطرنشان کردند: این کشور شهدایی مانند شهید عارف حسینی را در راه اسلام فدا کرده که امام خمینی(ره) بعد از شهادت ایشان یکی از مهمترین پیام‌های خودشان را صادر کردند، وی از سربازان حقیقی امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) و ولایت بود.