به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، کتاب «سبک زندگی مهدوی» نوشته «مرتضی آقامحمدی» توسط انتشارات رسول اعظم (صلی الله علیه و آله) منتشر شد.

در این کتاب، بیش از آنکه به نشانه‌های ظهور پرداخته شود، به شرط اساسی ظهور که آمادگی جهان برای تحقق عدل است، پرداخته شده است.

در کتاب «سبک زندگی مهدوی» به اهمیت بحث عدل پرداخته شده است و به ین مسئله می‌پردازد که هدف انبیا و آخرین حکومت جهانی الهی که حکومت جامع است و توسط حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه) محقق می‌شود، گسترش عدل در جامعه است.

به گفته نویسنده این کتاب، برقراری عدل در سطح کلان مستلزم این است که عموم مردم ظرفیت پذیرش عدل را داشته باشند و در این کتاب به این مبحث پرداخته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین آقامحمدی عنوان کرد: در این کتاب به رابطه مستقیم عدل و صفت کرامت انسانی، توجه به کرامت انسانی برای پیشرفت جامعه، اهمیت توجه به کرامت نفس در کودکان جهت آماده سازی مقدمات ظهور و رابطه امام حسین (علیه السلام) و امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) پرداخته شده است.

وی گفت: تأثیر آموزه‌های عاشورایی در ایجاد کرامت انسانی در جامعه و تحقق حکومت جهانی از جمله مباحثی است که در این کتاب به آنها پرداخته می‌شود.

کتاب «سبک زندگی مهدوی» در قطع رقعی و در ۵۴ صفحه نگاشته شده است، این کتاب در هزار تیراژ و به قیمت ۱۰ هزار تومان روانه بازار کتاب شد.


منبع: خبرگزاری شبستان