به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، آیین پاسداشت توفیق خدمت در موکب مسجد مقدس جمکران در ایام اربعین حسینی در شب شهادت امام حسن عسکری(علیه السلام) با حضور تولیت و جمعی از مسئولان و خادمان مسجد مقدس جمکران در مجتمع ۳۱۳ این مکان مقدس برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران در این همایش با تاکید بر اینکه خدمت به زوار سعادت بزرگی است که نصیب برخی افراد می شود، توفیق این خدمتگزاری را عنایتی از خدای متعال و اهل بیت (علیهم السلام) به افراد عنوان کردند.

ایشان با بیان اینکه بین امام حسین(علیه السلام) و امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) رابطه ای ویژه وجود دارد، توفیق خدمت در مسجد مقدس جمکران و همچنین خدمت در مکان و زمانی که مربوط به امام حسین(علیه السلام) است را توفیقی مضاعف و سعادتی بزرگ بیان کردند.

تولیت مسجد مقدس جمکران در پایان از تلاش های خادمان مسجد مقدس جمکران در برپایی موکب اربعین در مسیر نحف اشرف به کربلای معلی تقدیر و بر برپایی هر چه باشکوهتر و پرمحتواتر این موکب در سال های آینده تاکید کردند.

حجت الاسلام تکیه ای قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران در مشارکت های مردمی و نهادهای دینی نیز در این همایش به ذکر ویژگی و آثار خدمت به ساحت اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) به ویژه امام حسین(علیه السلام) پرداخت.

 

انتهای پیام/