به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام عباس ابراهیمی امشب در همایش «عهد جانان» که با حضور بیش از ۲ هزار طلبه و دانشجو از سراسر کشور در شبستان امام علی(علیه السلام) مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار کرد: دو ماهیت مسجد و مهدویت در کانونی به نام مسجد مقدس جمکران پای به منصه ظهور نهاده و این مکان را به پایگاهی برای ترویج آموزه‌های مهدوی تبدیل کرده است.

وی با بیان اینکه مسجد مقدس جمکران مورد عنایت عاشقان امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) است، اضافه کرد: اعمال عبادی مشخصی برای این مسجد مقدس تعیین شده است که نزد خداوند متعال این اعمال پاداش ویژه‌ای دارد.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه مسجد مقدس جمکران مورد اکرام اقشار مختلف جامعه اسلامی قرار می‌گیرد، مطرح کرد: با گذشت زمان افزایش مخاطبان این مسجد را شاهد هستیم که در میان آنها ادیان مختلف حضور دارند.

وی از تعیین چشم‌انداز مشخص برای مسجد مقدس جمکران یاد کرد و گفت: روحانیون، طلاب و نخبگان جامعه در این چشم‌انداز جایگاه موثری دارند چراکه این اقشار با توجه به ظرفیت ارزشمند مسجد مقدس جمکران می‌توانند در راستای اهداف مورد عنایت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) گام بردارند.

ابراهیمی از همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور، ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی، جامعه المصطفی‌ العالمیه و نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در برگزاری این همایش تقدیر کرد و ادامه داد: امیدواریم خداوند متعال توفیق شناخت و عمل به وظایف را به اقشار مختلف جامعه اسلامی عنایت کند.

انتهای پیام/ب