به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام حسین مرادی امشب در همایش «عهد جانان» که با حضور بیش از ۲ هزار طلبه و دانشجو در شبستان امام علی(علیه السلام) مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با بیان اینکه عطش مهدویت‌پژوهی در ملل مختلف به خوبی قابل مشاهده است، اظهار کرد: جامعه‌ المصطفی‌ العالمیه در ۱۳۲ ملیت ۴۵ هزار فارغ‌التحصیل دارد و ۳۰ هزار نفر از ۱۲۰ ملیت مختلف در ۸۰ کشور برای معرفت‌جویی و کسب تعالیم الهی تلاش می‌کنند.

وی از ارتباط جامعه‌المصطفی‌ العالمیه با ۲۲۰ تشکل و انجمن فرهنگی یاد کرد و افزود: ۶۰۰ نفر از طلاب جامعه‌المصطفی در همایش تجدید بیعت با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) حضور دارند و پیام این همایش را به مردم کشورهای خود منتقل می‌کنند.

مدیرکل فرهنگی جامعه المصطفی‌ العالمیه با تاکید بر اینکه رسانه‌های اسلامی به محتوای غنی تولید شده توسط طلاب نیازمند است، مطرح کرد: روحانیون باید پیام اسلام را به نقاط مختلف جهان انتقال دهند تا تحقق تمدن نوین اسلامی رقم زده شود.

وی ضمن تقدیر از اهتمام مسؤولان مسجد مقدس جمکران نسبت به برگزاری همایش عهد جانان خاطرنشان کرد: ۱۲ نفر از طلاب به عنوان نماینده کشورهای مختلف در این همایش بیعت‌نامه با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) را قرائت می‌کنند.

انتهای پیام/ب