به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، هفتمین اجلاس امناء پشتیبانی مسجد مقدس جمکران در محل دانشگاه علم و صنعت تهران، برگزار شد.

در این مراسم که با حضور تولیت و اعضاء امناء پشتیبانی مسجد مقدس جمکران برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین تکیه ای، قائم مقام محترم تولیت در نهادهای دینی و مشارکت های مردمی، گزارشی از اقدامات مجمع پشتیبانی ارائه کرد.

در این اجلاس، تصمیماتی در جهت ارائه خدمات بیشتر و هر چه بهتر به زائرین و مجاورین مسجد مقدس جمکران و آماده سازی زیرساخت ها، تسهیلات و امکانات رفاهی اتخاذ شد.

اهتمام بر احداث بیمارستان و پلی کلینیک تخصصی ۲۵۰ تختخوابی حضرت صاحب الزمان ارواحنا فداه در کنار مسجد مقدس جمکران و تأکید بر تأمین زمین و تلاش هرچه بیشتر برای احداث این بیمارستان از مصوبات هفتمین اجلاس امناء پشتیبانی مسجد مقدس جمکران بود.

همچنین احداث زائر سرایی در نزدیکی مسجد مقدس جمکران مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت که زمین مورد نیاز برای احداث این زائرسرا در این اجلاس تأمین شد و نیز تعدادی از خیرین، برای ساخت این زائرسرا اعلام آمادگی کردند.

با توجه به لزوم ارتقاء دارالشفای حضرت مهدی ارواحنافداه مسجد مقدس جمکران و استفاده از ظرفیت این دارالشفاء، مقرر شد تجهیزات مورد نیاز این دارالشفاء مانند دستگاه سونوگرافی و … تا پایان سال توسط خیرین عضو امناء پشتیبانی مسجد مقدس جمکران تأمین و به مسجد اهداء شد.

همچنین در این نشست، تولیت مسجد مقدس جمکران، مرکز ۳۱۳۲۰ را جهت ارتباط با خیرین در سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس در قم افتتاح کرد.

از این پس خیرین گرامی در سراسر کشور می توانند با تماس با این سامانه تلفنی از نیازهای مسجد مقدس جمکران مطلع شوند.

انتهای پیام/