به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، احمد حاجی زاده با اشاره به اینکه ۹ دی مصداق واقعی کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا و مواجهه دو تفکر حق و باطل بود، اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند روح ولایت و روح حسین بن علی(علیه السلام) را در ۹ دی می توان دید.

وی ادامه داد: در این روز غیرت دینی مردم به جوش آمد و به ندای هل من ناصر حسینی حسین زمان خویش لبیک گفتند و این حماسه عظیم را خلق کردند.

معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه در این روز مردم با بیرق امام حسین(علیه السلام) و با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل برائت خود را از صف کفار اعلام کردند، بیان کرد: ۹ دی روز بصیرت، هوشمندی و دشمن شناسی ملت شریف ایران بود که با حضور میلیونی مردم نقشه دشمنان نظام نقش بر آب شد.

حاجی زاده افزود: از ویژگی های حماسه ۹ دی درخشش جایگاه رفیع و نقش انکار ناپذیر ولایت فقیه در هدایت کشتی طوفان زده نظام به سوی ساحل نجات و کمال بود.

وی ابراز کرد: در فضایی که بسیاری از نخبگان و خواص رنگ باخته و دچار تردید شده بودند و با سکوت خود بخشی از مردم را به شک و تردید واداشته بودند، این سلاله اباعبدالله (علیه السلام) بود که یکه و تنها و با معدود افراد از خواص توانست از امواج سهمگین نیرنگ، تزویر و تهاجم پیاده نظام دشمن، نظام را به سلامت عبور دهد.

معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران دومین ویژگی نهم دی را حضور به موقع مردم در صحنه عنوان کرد و گفت: موقعیت شناسی از نشانه های هوشمندی مردم است و البته در طول تاریخ انقلاب بارها آن را نشان داده اند و از نظام و رهبری خود حمایت کرده و سیلی محکمی به دشمنان نظام زده اند. این روز از ایام الله است.

حاجی زاده ویژگی سوم ۹ دی را اعلام شکست ناپذیری انقلاب اسلامی عنوان و بیان کرد: در جنگ تحمیلی همه ابرقدرتها از تجهیزات سخت خود برای مقابله با نظام نوپای جمهوری اسلامی استفاده کردند و شکست خوردند، در فتنه ۸۸ بیش از هشت سال بر روی جنگ نرم متمرکز شدند و از همه تجهیزات و عوامل خود استفاده کردند و در این جنگ نیز با عنایت خداوند شکست خوردند.

وی با تاکید بر اینکه این نبرد بسیار سخت تر و پیچیده تر از جنگ هشت ساله بود، ابراز کرد: ویژگی چهارم روز نهم دی آزمون خواص بود که متاسفانه بسیاری در آنها مردود شدند. خواص بی بصیرت حتی زمانی که مقام معظم رهبری به صراحت فرمودند من از شما می خواهم روشنگری کنید باز هم سکوت کردند.

معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران در پایان با اشاره به اینکه ۹ دی نشان داد خواص، دیگر جایگاه خود را بین مردم از دست داده اند و ملت ایران دیگر منتظر خواص نمی مانند، تصریح کرد: توده مردم راه خود را شناخته اند؛ این نشان از جایگاه ملتی بزرگ و با عزت دارد و در یک کلام این ملت ایران است که خواص هستند.
انتهای پیام/ح