به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران در احکامی جداگانه احمد اسماعیلی را به سمت مشاور تولیت و حجت الاسلام سید مهدی هاشمی زاده را به سمت مدیر موکب مسجد مقدس جمکران منصوب کردند.

در حکم ایشان خطاب به احمد اسماعیلی آمده است:

نظر به سوابق و خدمات ارزشمند جنابعالی به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران بدینوسیله به سمت مشاور تولیت مسجد مقدس جمکران منصوب می شوید.

شایسته است به پاس توفیق خدمت در این مکان مقدس «پایگاه عظیم تشیع» تمام تلاش و اهتمام خویش را در خدمتگزاری به زائرین و نمازگزاران بعمل آورید.

در حکم تولیت مسجد مقدس جمکران خطاب به حجت الاسلام هاشمی زاده آمده است:

بنا به سوابق و خدمات ارزشمند جنابعالی در برپایی موکب حسینی «مع امام منصور» مسجد مقدس جمکران(مسیر نجف به کربلا) در ایام اربعین حضرت سید الشهدا(علیه السلام)، بدینوسیله به مدیریت موکب مذبور منصوب می شوید.

شایسته است با همفکری و همکاری مستمر معاونان و مدیران ذیربط مسجد مقدس جمکران و بهره گیری از کلیه ظرفیت های بالفعل و بالقوه جامعه اسلامی و آحاد عاشقان و دلباختگان دستگاه عظیم و الهی حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) در توسعه و ارائه خدمات فرهنگی و تبلیغی مهدوی و عاشورایی در این موکب موفق و موید به تایید الهی و مشمول دعای حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه) باشید.

انتهای پیام/ح