به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، نشست هم اندیشی جمعی از خطبا و وعاظ برجسته کشور با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان و جمعی از مسئولین فرهنگی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

حجت الاسلام عباس ابراهیمی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در این نشست به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی این مکان مقدس پرداخت و چشم انداز تبیین شده برای مسجد مقدس جمکران را تبیین کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان نیز در این نشست با اشاره به اینکه باید خدای متعال را بابت نعمت انقلاب اسلامی و ولایت فقیه شکر کنیم، به تبیین برکات انقلاب اسلامی در نشر و ترویج معارف اهل بیت(علیهم السلام) در جهان اشاره کردند.

ایشان وجود خطبا و واعظان وارسته و خدمتگزار به دین در جامعه را از دیگر نعمت های الهی برشمردند و بر بهره گیری بیشتر از ظرفیت آنان برای راهنمایی مردم و تبیین ارزش های اسلام و انقلاب در مسجد مقدس جمکران تاکید کردند.

تولیت مسجد مقدس جمکران انعطاف روحی مردم در اماکن مقدس را مورد توجه قرار دادند و اثرگذاری سخنان خطبا و وعاظ در این مکان ها را نعمت بزرگی برای جامعه اسلامی عنوان کردند.

در ادامه این نشست حجج اسلام والمسلمین نظری منفرد، پناهیان، مومنی، فرحزاد، حسینی قمی، کافی، شهیدی و واضحی به بیان نظرات خود پیرامون مسائل مختلف مسجد مقدس جمکران پرداختند.

انتهای پیام/ح