استاد حوزه علمیه گفت: کارهای فرهنگی قابل تقدیری در این مکان مقدس  انجام شده که باید برای بهترشدن این برنامه ها تلاش کرد. کارهای فرهنگی و هنری باید برای مردم به ویژه نسل جوان جاذبه داشته باشد تا در این هجمه فرهنگی دشمنان جوانان را به سوی مکتب اهل بیت(علیهم السلام) جذب کند.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد در نشست هم اندیشی خطبای برجسته کشور با تولیت مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه مسجد مقدس جمکران امروز شهره جهانی دارد، اظهار کرد: طبق آمار ارائه شده از ۵۳ کشور جهان زائر به این مکان مقدس مشرف می شود که این ظرفیت بسیار مناسبی برای ترویج آموزه های اسلام ناب و مهدویت است.

وی ادامه داد: کارهای فرهنگی قابل تقدیری در این مکان مقدس  انجام شده که باید برای بهترشدن این برنامه ها تلاش کرد. کارهای فرهنگی و هنری باید برای مردم به ویژه نسل جوان جاذبه داشته باشد تا در این هجمه فرهنگی دشمنان جوانان را به سوی مکتب اهل بیت(علیهم السلام) جذب کند.

استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه زائران زیادی در طول سال به این مکان مقدس مشرف می شوند که نیاز به مکانی برای اسکان و استراحت دارند، خاطرنشان کرد: باید شرایط مناسبی برای حضور خانواده ها فراهم شود تا افراد بدون دغدغه به این مکان مشرف شوند و بتوانند دستاوردهای معنوی خوبی از فضای قدسی مسجد مقدس جمکران کسب نمیاند.

انتهای پیام/ح