به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن رحیمیان در هفتمین همایش غزه نماد مقاومت اظهار کردند: امام خمینی(ره) موضوع فلسطین را از مقوله محدود عربی خارج کردند. امام آینده اسرائیل را هم فرمودند از صفحه وجود محو خواهد شد و رهبر انقلاب اسلامی نیز احتمالا سقف زمانی محو اسرائیل را ٢۵ سال آینده خواندند.

ایشان افزودند: مسیحیت غرب و صهیونیستها هدف مشترکی دارند که نابودی جهان اسلام است، اما نتیجه آن شکست خواهد بود، چرا که به فرموده قرآن کریم کافرین نابود خواهند شد که قرائن آن نیز روشن است.

تولیت مسجد مقدس جمکران ادامه دادند: امروز غزه نماد مقاومت است و حزب الله هر روز قویتر می شود و اگر مطمئن بودند می‌توانند حزب الله را نابود کنند یک ساعت هم تاخیر نمی‌کردند.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان خاطرنشان کردند: آنها توطئه کردند مقاومت در سوریه را نابود کنند اما با وجود داعش و گروههای ترویستی نیز نتوانستند به این هدف شوم دست یابند و نتیجه معکوس و ارتش سوریه مقاومتر شد و نیروهای مردمی در سوریه شکل گرفتند که امروز آماده جنگ با اسرائیل هستند. حشد شعبی عراق و ملت یمن و کل منطقه امروز به طور یکپارچه نیروهای جبهه مقاومت شده اند و میلیونها نیروی مقاومت آماده جنگ با اسرائیل و نابودی آن هستند.

انتهای پیام/ح