به گزارش روابط عمومي مسجد مقدس جمكران، ابراهيم صدوقي با اشاره به فرا رسيدن ايام دهه فجر به تشريح برنامه هاي مديريت آفرينش هاي فرهنگی هنري مسجد مقدس جمکران در اين ايام پرداخت و اظهار كرد: مسجد مقدس جمكران به مناسبت های مربوط به انقلاب اسلامي به صورت ويژه مي پردازد كه يكي از اين مناسبت ها دهه مبارك فجر است.

وي افزود: مديريت آفرينش هاي هنري مسجد مقدس جمكران با همكاري معاونت فرهنگي بسيج ناحيه امام حسين(علیه السلام)، نمايشگاهي را با عنوان كوچه هاي انقلاب راه اندازي كرده است كه در سالن نمايشگاهي معاونت فرهنگي مسجد مقدس جمكران واقع در صحن امام مهدي(عجل الله تعالی فرجه) در حال برگزاری است.

مدير آفرينش هاي فرهنگي هنري مسجد مقدس جمكران با اشاره به اینکه این نمایشگاه تا 23 بهمن ماه دایر است، گفت: تمام زائران و میهمانان این مکان مقدس مي توانند از غرفه هاي اين نمايشگاه بازديد كنند.

صدوقي در ارتباط با عناوين غرفه هاي اين نمايشگاه به بحث قيام نهم دي، نمایش اسناد ساواك، اقتصاد مقاومتي و بصيرت افزايي اشاره كرد و گفت: شب هاي چهارشنبه و شب هاي جمعه اين غرفه ها تا ساعت 12 شب مشغول به فعاليت هستند.

وي پخش فيلم هاي انقلاب اسلامي جشنواره مردمي عمار را از دیگر برنامه های در حال اجرا در دهه فجر عنوان کرد و گفت: هر شب فيلم هاي مختلف جشنواره عمار که با موضوعاتی همچون دفاع مقدس، جنگ نرم، شهدای مدافع حرم و فتنه 88 ساخته شده در مسجد مقدس جمکران اکران می شود.

مدير آفرينش هاي فرهنگي هنري مسجد مقدس جمكران در پایان رويكرد اين مجموعه را در بحث تبليغات محيطي، در دهه مبارك فجر پیرامون پيام هاي حضرت امام(ره) و فرمایشات مقام معظم رهبري عنوان و بیان کرد: این تبليغات محيطي در بخش هاي و صحن هاي مسجد مقدس جمكران انجام شده و حال و هوای خاصی را به میعادگاه منتظران بخشیده است.

انتهای پیام/ش