به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، داود روستایی در خصوص وضعیت اردوهایی که سازمان دانش‌آموزی برگزار می‌کند، اظهار داشت: به طور کلی مسئولیت برگزاری اردوهای دانش‌آموزی با اداره کل فرهنگی و هنری وزارتخانه است.

وی افزود: اما در مجموع چهار بخش اردویی در سازمان دانش‌آموزی با عنوان «اردوی زیارتی متمرکز»، «اردوی عتبات عالیات»، «اردوی مشهد مقدس» و «اردوی قم» برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.

روستایی با اشاره به اردوهای استان قم خاطرنشان کرد: «اردوی تربیت مهدوی» در استان قم برای دانش‌آموزان پیگیری می‌‌شود و در این راستا یک دفتر هم در مسجد مقدس جمکران برای برنامه ریزی این اردوها در اختیار سازمان دانش‌آموزی قرار گرفته است.

وی افزود: از ابتدای سال تحصیلی تاکنون ۱۵ هزار دانش‌آموز به این اردوها در استان قم و مسجد مقدس جمکران اعزام شده‌اند؛ سازماندهی این اردوها با سازمان دانش‌آموزی و محتوا سازی با مسجد مقدس جمکران است.

قائم مقام سابق سازمان دانش‌آموزی با اشاره به اردوهای دانش‌آموز عتبات عالیات، گفت: از ابتدای سال تحصیلی تاکنون ۱۳ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز به عتبات اعزام شده‌اند که از چند روز آینده هم این اردوها آغاز خواهد شد؛ علت تعطیلی چند روزه این اردوها برگزاری امتحانات دانش‌آموزان بود.

انتهای پیام/ح