به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، سید حسین موسوی رابطی با اشاره به اینکه خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران مدال خادمی زائران و دلباختگان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) را بر روی سینه دارند، اظهار کرد: مقام خادمی مقام والایی است و خادم باید دارای ویژگی های معنوی و فرهنگی بالایی نسبت به سایر اقشار جامعه باشد.

وی افزود: در همین راستا و به منظور ارتقاء سطح فرهنگی و معنوی خادمان مسجد مقدس جمکران تصمیم داریم طرح معنوی عهد منتظران را به منظور حفظ دعای عهد توسط خادمان افتخاری برگزار کنیم.

رئیس مرکز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران بیان کرد: به این منظور دعای منور و ملکوتی عهد را با یک ترجمه متفاوت و روان تهیه و در اختیار خادمان خواهر و برادر قرار دادیم تا کسانی که تاکنون موفق به حفظ این دعا نشدند را به انجام این کار ترغیب کنیم.

موسوی رابطی با بیان اینکه در پایان این طرح برای خادمینی که بتوانند این دعا را حفظ کنند برنامه های تشویقی در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: ۶ هزار نسخه از این دعاها را تهیه کردیم و از خادمان درخواست کردیم تا سفارش صادق آل محمد(علیه السلام) را نصب العین خود قرار داده و نسبت به حفظ این دعای شریف اقدام کنند.

رئیس مرکز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: برای حفظ این دعا مدت زمان تعیین نکرده ایم تا بتوانند متناسب با وضعیت و شرایط خود این طرح را به انجام برسانند، اما توصیه امام صادق(علیه السلام) به چهل صباح است.

انتهای پیام/ش