به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حسین بنی حسن با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی خانواده از سوی ولی امر مسلمین و لزوم توجه بیش از پیش به این نهاد مقدس و جامعه ساز گفت: مدیریت منابع انسانی مسجد مقدس جمکران توجه به امور خانواده ها را با هدف تعالی خانواده و ایجاد تعامل بین زندگی کاری و خانوادگی افراد سرلوحه کار خود قرار داده است و به همین منظور دوره ای را برای خانواده کارکنان برگزار کرده است.

وی افزود: با توجه به اینکه خانواده، مرکز نشر، نمو و تربیت اسلامی فرزندان و کانون آرامش بخش جامعه است لذا در صدد هستیم با برگزاری دوره هایی در جهت ایجاد جامعه خانواده محور، تقویت و تحکیم خانواده و کارکردهای اصلی آن بر پایه الگوهای اسلامی و همچنین برجسته کردن کارکردهای ارتباط خانواده با مسجد برای حفظ و ارتقاء هویت اسلامی و ملی قدم برداریم..

مدیر منابع انسانی مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: با توجه به ارتقاء فرهنگ اسلامی، ایرانی و تقویت پیوند خانواده ها با این مکان مقدس کارگاه هایی را با عنوان خانوده مهدوی، خانواده موفق برای خانواده ها برگزار کردیم.

بنی حسن اظهار کرد: هدف از ایجاد این کارگاه ها تبیین و ترویج سبک زندگی اسلامی ویژه خانواده های خادمین است که در شش جلسه برگزار شده و خوشبختانه بااستقبال قابل توجهی نیز روبه رو شد.

وی با اشاره به حضور اساتید برجسته حوزوی و دانشگاهی جهت تدریس در این دوره ها، خاطرنشان کرد: جهت تغییر نگرش در سطح مهارت و ارتباط خانوادگی، محتوای این کارگاه ها موضوعاتی همچون مهدویت، مدیریت هیجان و استرس، طب اسلامی، سیاست های مادرانه در تربیت فرزند و مهارت های زندگی قرار دادیم که بازخوردهای خوبی نیز از آن دریافت کردیم.

انتهای پیام/ش