به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، نشست صمیمی نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلام با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران در سالن جلسات ساختمان اداری این مکان مقدس برگزار شد.

نماینده مقام معظم رهبری در این دیدار به تبیین اهمیت و جایگاه شهر مقدس قم، حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و مسجد مقدس جمکران بر اساس فرمایشات ائمه اطهار(علیهم السلام) پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان پیروزی انقلاب اسلامی را سرآغاز توجه و حضور اقشار مختلف مردم در مسجد مقدس جمکران عنوان کردند و با اشاره به اینکه بیشترین مخاطبان این مکان مقدس جوانان به ویژه بانوان هستند، این حضور پرشور را نشانه ناکارآمدی نقشه های دشمنان اسلام و تشیع در ضربه زدن به عقیده و ایمان نسل جوان جامعه عنوان کردند.

ایشان در بخش دیگری از سخنانشان با تاکید بر اینکه افزایش روحیه شهادت طلبی مقدمه ظهور حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) است، آمادگی میلیونها تن از نیروهای بسیج مردمی در کشورهای ایران، عراق، سوریه، بحرین، یمن، لبنان و دیگر کشورها را نوید بخش نزدیک بودن ظهور بیان کردند.

حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان در ادامه به بیان خاطراتی از امام راحل(ره) در ارتباط با عشق و علاقه ایشان به زیارت عتبات پرداختند.

در ادامه این نشست نمایندگان اعتاب مقدس به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

دعوت رسمی از تولیت مسجد مقدس جمکران توسط نماینده تولیت عتبه حسینی برای حضور در دومین اجلاسیه تولیت های اعتاب جهان اسلام که سال آینده در کربلا برگزار خواهد شد، از دیگر بخشهای این نشست صمیمی بود.

انتهای پیام/ح