به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، سید حسین موسوی رابطی از آمادگی قریب به هفت هزار خادم مسجد مقدس جمکران برای خدمت رسانی به زائران و مسافران نوروزی این مکان مقدس خبر داد و اظهار کرد: مرکز خادمین افتخاری با بیش از دو هزار و ۸۰۰ خواهر و بیش از چهار هزار و ۱۰۰ برادر که به صورت افتخاری و تشرفی در این مکان مقدس فعالیت دارند، از تاریخ ۲۶ اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروز به صورت شبانه روزی خدمات مختلفی را به زائران و مسافران نوروزی ارائه خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه قریب به یک هزار نفراز خادمین، نخستین تشرفشان به این مکان مقدس را در لباس خدمت تجربه می کنند بیان کرد: این تعداد از خادمین از اقصی نقاط کشور برای خدمت در مسجد مقدس جمکران اعلام آمادگی کرده اند.

مدیر مرکز خادمین افتخاری حضور خادمین تشرفی و افتخاری از شهر های دور و نزدیک را نشانه ارادت مردم ایران به این مسجد مقدس دانست و تصریح کرد: خادمین از استانهای کرمان، یزد، تبریز، مرکزی، فارس، خوزستان وتقریبا قریب به اتفاق استانها سازمان دهی شده و در این ایام در مسجد مقدس جمکران حضور می یایند.

موسوی همچنین از حضور دانش آموزان کرمانی خبر داد و افزود: برای نخستین بار ۴۰ دانش آموز منتخب استان کرمان در طول ۱۰ روز برای فعالیت در دارالقرآن مسجد مقدس جمکران سازمان دهی شده و به خدمت گزاری به زائران می پردازند.

وی آمادگی مسجد مقدس جمکران برای جذب خادم افتخاری را اعلام و خاطر نشان کرد: مشتاقان خدمت در میعادگاه عاشقان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) می توانند برای ثبت نام به سایت رسمی مسجد مقدس جمکران مراجعه و با تکمیل فرم اعلام آمادگی کنند تا از طرف مسجد مقدس جمکران با آنها تماس گرفته شود.

انتهای پیام/تس