مجید سلیمیان در گفت‌وگو با مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران در خصوص برنامه‌های ویژه نوروز اظهار کرد: برنامه‌هایی که برای ایام نوروز در مسجد مقدس جمکران برای زائران نوروزی تدارک دیده‌شده در سه محور کلی کارگاه‌های آموزشی، برنامه‌های ویژه کودک و نوجوان و برنامه‌های مرکز دارالقرآن است.
سرپرست مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با اعلام برپایی ۱۷ غرفه مربوط به کارگاه‌های آموزشی افزود: برگزاری کارگاه‌های کوتاه‌مدت با موضوع مهدویت،خانواده موفق،چالش‌های فضایی مجازی و تغذیه سالم در مدت تعطیلات نوروزی برای زائران و مسافران از جمله برنامه های آموزشی این مدیریت در ایام نوروز است.
وی همچنین از رونمایی از نرم‌افزارهای آموزشی خبر داد و گفت: در این ایام از پنج نرم‌افزار با محور مهدویت نیز رونمایی شده و ۳۵ عنوان بروشور بین زائران توزیع می‌شود.
سلیمیان برنامه‌های گروه سنی کودک و نوجوان را ویژه دانست و تصریح کرد: در مرکز گل نرگس ویژه‌ برنامه‌های نمایشی با محور صله‌رحم و ارتباط با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) اجرا خواهد شد و نماز جماعت ویژه این گروه سنی در تمام‌ روزها برپا شده و بسته‌های فرهنگی با محتوای حجاب و ایثار و فداکاری بین کودکان توزیع می‌شود.
وی از اجرای ۱۳ جنگ قرآنی در دارالقرآن مسجد مقدس جمکران خبر داد و خاطرنشان کرد:دو محفل قرآنی با حضور قاریان بین‌المللی و کارگاه‌های ویژه قرآنی نیز در این ایام برپا خواهد بود.
انتهای پیام/تس