به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، محسن محرری با اشاره به اینکه نظارت و ارزیابی بر عملکرد همه واحدهای مسجد مقدس جمکران صورت می‌گیرد، گفت: در نظر داریم تا با ارائه بهترین خدمات، رضایتمندی بیشتر زائران و مسافران نوروزی این مکان مقدس را جلب کنیم.
مدیرعامل موسسه اموال، املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران بابیان اینکه خدمات درمانی جمکران نیز توسط دارالشفا حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه) انجام می‌شود، اظهار کرد: این مرکز به‌صورت شبانه‌روزی در ایام نوروز فعالیت داشته و ارائه خدمات درمانی عمومی و داروخانه را برعهده دارد، همچنین بعضی خدمات تخصصی درمانی نیز در برخی مواقع انجام می‌شود.
وی دیگر خدمات ارائه‌شده به زائران را مورد توجه قرار داد و ابراز کرد: پارکینگ مسافران در ایام نوروز شامل پارکینگ یک، دو، سه و چهار است، همچنین پارکینگ شماره ۵ نیز در ورودی درب دو راه‌اندازی شده است.
محرری خاطرنشان کرد: پارکینگ شماره ۳ نیز در نزدیک میدان انتظار و پارکینگ شماره ۴ نیز با استراحتگاه نیمه شعبان یک واحد به شمار می‌رود، بنابراین می‌توان گفت بیش از ۶ هزار ظرفیت پارکینگ برای زائران وجود دارد.
مدیرعامل موسسه اموال، املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران با تأکید براینکه جایگاه‌ CNG به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت دارد، گفت: جایگاه‌ بنزین نیز از ۶ صبح لغایت ۲ بامداد خدمات خود را ارائه می‌دهند.
انتهای پیام/تس