به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مجید سلیمیان از برگزاری ۱۳ جنگ قرآنی با تلاوت قاریان نخبه نوجوان خبر داد و اظهار کرد: این برنامه هر روز ساعت ۱۸ در شبستان کربلا مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

سرپرست مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران افزود: اجرای مسابقه، برنامه‌های جذاب و اهداء جوایز، با حضور کارشناس مذهبی کودک و نوجوان به‌صورت محفلی ویژه خانواده‌ها، و توزیع و اهداء هدایای نفیس به شرکت‌کنندگان به قید قرعه از دیگر برنامه‌هایی است که در این جنگ‌های قرآنی به اجرا می رسد.

وی همچنین به اجرای برنامه ختم تلاوت نور، صلوات، اذکار و ادعیه اشاره کرد و گفت: انجام روزانه ختم قرآن و صلوات به‌صورت حضوری و غیرحضوری در شبستان امام علی (علیه السلام) و شبستان قرآنی ویژه برادران، شبستان حضرت زهرا (سلام الله علیها) ویژه خواهران از دیگر برنامه‌هایی است که در ایام نوروز برگزار می‌شود.

سلیمیان از برگزاری جلسه آموزش عمومی قرآن کریم در ایام نوروز در مسجد مقدس جمکران خبر داد و خاطرنشان کرد: این جلسات برای عموم زائرین و نمازگزاران با حضور اساتید برجسته قرآن در شب‌های چهارشنبه و شب‌های جمعه ۱:۳۰ ساعت قبل از نماز مغرب برگزار می‌شود.

به گفته سرپرست مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران، جلسه آموزش عمومی قرآن کریم در شبستان قرآنی، غرفه صحن جامع مهدوی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/تس