به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، سیدامیر سامع در حاشیه بازدید از ستادهای خدمات رسانی نوروزی شهرداری، با بیان اینکه امسال با پیش‌بینی شهرداری و هماهنگی با مسجد مقدس جمکران، پارکینگ شماره چهار به عنوان استراحت‌گاه زائر آماده سازی شده است اظهار کرد: بخشی از تجهیز و آماده سازی این استراحت‌گاه از سوی مسجد مقدس جمکران و بخشی نیز توسط شهرداری انجام شده که در حال حاضر در آن خدمات رسانی به زائرین برای اسکان موقتی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر استقبال مسافرین و زائرین در روزهای ابتدایی تعطیلات نوروز از استراحت‌گاه پارکینگ شماره چهار جمکران تصریح کرد: خوشبختانه با امکاناتی که در این استراحت‌گاه فراهم شده شاهد استقبال ویژه زائرین نیز هستیم.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهردار قم با تاکید بر اینکه بیشترین آمار چادرخواب از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون متعلق استراحت‌گاه جمکران است افزود: از ابتدای تعطیلات تاکنون بیش از ۲ هزار تخته چادر در این استراحت‌گاه برپا شده است.

وی با بیان اینکه با ایجاد این استراحت‌گاه بخش عمده مشکلات نصب چادر در رینگ مسجد مقدس جمکران رفع شده است گفت: با اطلاع‌رسانی که صورت گرفته مردم برای استراحت و اسکان اضطراری به پارکینگ شماره چهار مراجعه می‌کنند.

انتهای پیام/ح