به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مریم اسماعیلی با اشاره به اینکه فعالیت‌های فرهنگی مسجد مقدس جمکران در بخش خواهران در سه بخش امر به معروف، ارشاد و مشاوره و تکریم زائر انجام می‌شود اظهار داشت: در این راستا ۳۲۰ خادم امر به معروف در ورودی‌های مسجد و محوطه مسجد مقدس جمکران فعالیت دارند.
مشاور معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در بخش خواهران افزود: در بخش ارشاد و مشاوره نیز با حضور بیش از ۶۰ نفر از اساتید کارشناس کار پاسخ به سؤالات در حوزه مهدویت، تصحیح قرائت نماز، مشاوره حفظ قرآن و خانواده انجام می شود.
وی به فعالیت‌های خادمان خواهر در بخش تکریم زائران اشاره کرد و ادامه داد: ارائه خدمات فرهنگی به زائران اعم از اهدای بسته‌های فرهنگی و متبرکات و نیز آماده سازی محل اسکان زائران خواهر بر عهده این بخش است.
مشاور معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در بخش خواهران خاطرنشان کرد: خادمان مستقر در مسجد علاوه بر همکاری با دیگر بخش‌ها زمینه سازی برای تسهیل فعالیت‌های دیگر بخش‌ها را نیز انجام می‌دهند.
به گفته اسماعیلی، اقامه نماز، تنظیف مسجد، ارائه خدمات مورد نیاز زائران و میهمانان نوروزی از دیگر اقداماتی است که این خادمان بر عهده دارند.
انتهای پیام/تس