به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، ابراهیم صدوقی با بیان اینکه معاونت فرهنگی در سال جدید برنامه های خود را در قالب ۴ رویکرد کودک، نوجوان، جوان و خانواده برنامه ریزی کرده است اظهار داشت: براین اساس هر خانواده ای که وارد مسجد مقدس جمکران می شود از خدمات مختلف ویژه خود می تواند بهره ببرد.
سرپرست معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه در حوزه امر به معروف نیز خدمات دهی به میهمانان نوروزی را با تاکید تولیت مسجد مقدس جمکران مورد توجه قرار داده ایم افزود: دفاتر امر به معروف و نهی از منکر در مجاورت درب ۵ و درب ۲ و صحن جامع امام مهدی (علیه السلام) مستقر است.
وی به اجرای طرح هر زائر یک آمر به معروف اشاره کرد و گفت: تاکنون ۱۳۰۰ نفر از زائران و مسافران نوروزی در این زمینه اعلام آمادگی کرده اند.
صدوقی با بیان اینکه ارائه خدمات تخصصی به ویژه در حوزه خانواده از دیگر برنامه هایی بود که مورد توجه قرار گرفت ادامه داد: کارگاه فقه خانواده،  توطئه های دشمنان در زمینه جنگ جمعیتی و کارگاه طب اسلامی، ایستگاه های کتابخوانی و…. از جمله برنامه هایی است که مورد استقبال چشمگیری قرار گرفته است.
به گفته سرپرست معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران؛ برگزاری نمایشگاه های مصور با حضور کارشناسان راهنما در موضوعات مختلف از جمله اقتصاد مقاومتی، مقاومت اسلامی و مشق عهد از دیگر برنامه های ویژه این ایام بوده است.
وی با تاکید براینکه همه برنامه های فرهنگی نوروزی پیوست هدفمند دارد خاطرنشان کرد: در این ایام کارشناسان روحانی نیز حضور پر رنگی در برنامه های فرهنگی مسجد به ویژه مسئله وقف داشتند.
صدوقی خاطرنشان کرد: طرح جامع راهنمای زائر با توجه به گستره ابعاد صحن های این مکان مقدس جمکران به طور ویژه مورد توجه قرار گرفت.
انتهای پیام/