به گزارش مرکز خبر روابط عمومی جمکران، حجت‌الاسلام دشتی در کارگاه آموزشی طب و تغذیه اسلامی که با حضور مسافران نوروزی در مسجد مقدس جمکران برگزار شد به تشریح ابعاد جنگ بیولوژیک، بیو تروریسم و قطع نسل از طریق غذا و دارو و ابتلای بشریت به‌خصوص جوامع اسلامی به انواع بیماری‌ها پرداخت و اظهار کرد: فقط در زمینه سقط جنین در کشور ما بیش از ۳۰۰ هزار مورد صورت می گیرد، یعنی از هر دو بانوی بارداری که وارد بیمارستان‌ها می‌شوند یکی از آن‌ها برای عمل سقط‌ جنین است که این آمار بالا از میزان کشته‌های جنگ تحمیلی نیز بیشتر است.

محقق و پژوهشگر حوزوی افزود: علت‌های فراوانی برای این کار وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها عدم تمایل خود مادر برای نگهداری جنین و سقط‌ جنین به دلیل وجود مشکلاتی برای جنین درنتیجه آزمایش‌ها غربالگری است.

حجت‌الاسلام دشتی با اشاره به اینکه امروزه بخش عمده‌ای از جنین‌ها با بهانه وجود مشکل در ازمایشات غربالگری از بین می‌برند اظهار داشت: جریان توطئه آمیزی پشت پرده باهدف از بین بردن نسل مسلمانان با عنوان جنگ جمعیتی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه موارد بسیاری وجود داشته است که برخلاف نتیجه آزمایش‌ها غربالگری جنین با سلامت کامل به دنیا آمده است توصیه کرد: مادران تا آنجا که می‌توانند از قرار گرفتن در برابر فرکانس‌های صوتی که وارد بدن می‌شود به‌منظور انعکاس سه‌بعدی جنین، دوری کنند چراکه این فرکانس‌های صوتی آسیب‌های بسیار جدی و مخربی به جنین وارد می‌کند.

محقق و پژوهشگر حوزوی علت دیگر سقط‌ جنین را عدم توانایی جسمی مادر برای نگهداری جنین دانست و تصریح کرد: علت اصلی این‌گونه موارد استفاده از نمک ید دار است؛ چراکه نمک یددار برخلاف نمک طبیعی باعث ایجاد زمینه سقط ‌جنین می‌شود.

حجت‌الاسلام دشتی استفاده از نمک طبیعی یا نمک دریایی را برای مادران باردار و همه انسان‌ها بسیار موثر دانست و گفت: متأسفانه علم امروز بسیار تأکید بر استفاده نمک ید دار دارد که این توصیه از طرف سازمان بهداشت جهانی که پشتوانه آن صهیونیست است مطرح‌شده است.

وی بیان کرد: سیاست‌های سازمان بهداشت جهانی که زیرمجموعه آن سازمان غذا و دارو است این است که بسیاری از جمعیت جهان را از بین ببرند که مهم‌ترین آن‌ها جمعیت مسلمانان و مسیحیان است.

محقق و پژوهشگر حوزوی با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها روی تمام کالاهای مورد تائید خود مهری به نام کار می‌زنند اظهار داشت: تمامی کالاهایی که مهر کار داشته و مورد تائید صهیونیست‌ها است و به مصرف مردمشان هم میرسد ازجمله کالاهایی است که مردم دیگر جوامع را از خوردن آن‌ها نهی می‌کنند و تنها به مصرف یهودیان می‌رسانند.

حجت‌الاسلام دشتی با اشاره به اینکه ازجمله مواردی که صهیونیست‌ها از طرف سازمان بهداشت جهانی وارد جامعه مسلمان و مسیحی کردند ماده‌ای به نام فلوراید است، تصریح کرد: فلوراید در ابتدا فاضلابی بوده که از کارخانه های بزرگ امریکایی استخراج میشده و امروزه وارد جامعه ما و جز مهم ترین بخش مواد مصرفی ما شده است.

وی از جمله عوارض فلوراید را عدم بارداری و سقط جنین دانست و افزود: درحالی این ماده در اکثر مواد مصرفی ما مثل خمیر دندان و اب زیاد شده است که خود صهیونیست ها به هیچ عنوان اجازه استفاده آن را برای مردم خود نمیدهند که در نتیجه باعث وجود حدود پنج میلیون زوج نابارور در کشور شده است.

محقق و پژوهشگر حوزوی تنها راه رسیدن به یک زندگی سالم و به دور از انواع بیماری ها را تغییر سبک زندگی دانست و گفت: اگر میخواهید به چنین هدفی برسید سبک زندگی خود را سنتی و اسلامی کنید چراکه خداوند به خوبی میداند چه چیزهایی برای سلامتی انسان مفید است.

انتهای پیام/ش