حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید رضا اکبری در گفت‌وگو با مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، ضمن تبریک فرارسیدن ایام ولادت امام حسین(علیه‌السلام) و روز پاسدار، با اشاره به هدف و آرمان راستین تشکیل حکومت اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی پرچم‌دار و بسترساز ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) است و ازاین‌رو تاکنون قربانی بیشترین توطئه‌ها شده است.

وی بابیان اینکه مبارزه میان حق و باطل از ابتدای خلقت وجود داشته است، گفت: جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان نماد حق و تحقق‌بخش درستی و راستی در جهان در مقابل جریان‌های انحرافی قرارگرفته که این خود عامل بسیاری از مخالفت‌های استکبار جهانی شده است.

حجت‌الاسلام اکبری ریشه‌کن کردن ظلم و زیاده‌خواهی استکبار جهانی را زمینه‌ساز ظهور دانست و تصریح کرد: آمریکا به‌عنوان نماینده شیطان و جریان باطل در عصر جدید نخستین مخالف جمهوری اسلامی است و از هیچ‌گونه تلاشی برای سرکوب کردن این انقلاب کوتاهی نمی‌کند.

نماینده ولی‌فقیه سپاه استان قم با یادآوری تعبیر امام خمینی (ره) از انقلاب گفت: انقلاب امروز ما به تعبیر امام (ره) نور است و دشمن از انتشار این نور در جهان هراسان شده است و برای مقابله با حق و حفظ اقتدار، خود را به همه تجهیزات مجهز کرده است.

وی حتی حضور آمریکا و متحدانش در خاورمیانه را به علت هراس از قدرت انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: اگر امت با جانشین خلف امام خمینی(ره)همچون روزهای انقلاب همدل و همراه باشد امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و باید همه مردم به این اعتقاد برسند که امام بدون ملت و ملت بدون امام نمی‌تواند کاری را از پیش ببرد.

حجت‌الاسلام اکبری از فهم استکبار از همراهی و همدلی امت و رهبری خبر داد و افزود: بزرگ‌ترین هراس دشمنان انقلاب از این همدلی و همراهی بوده و می‌دانند مقام معظم رهبری تنها رهبر ملت ایران نبوده و امام همه امت جهان اسلام است و همه چشم‌ها و امیدها به این سمت دوخته‌شده است.

وی مخالفت‌های دشمنان از به قدرت رسیدن و بالا رفتن توانایی دفاعی و موشکی ایران را ناشی از واقعیت این رهبری در جهان اسلام دانست و عنوان کرد: دشمنی که احساس می‌کرد جهان یک دهکده است و خود کدخدای آن، نمی‌تواند هیچ قدرت بازدارنده‌ای را مقابل خود بپذیرد و می‌خواهد هر طور که دوست دارد در جهان حکم رانی کرده و ظلم کند و این در حالی است که جوانان ما هرروز در زمینه‌های علمی و نظامی به افتخارات جدیدی دست پیدا می‌کنند.

حجت‌الاسلام اکبری با یادآوری مبارزه و ایستادگی جوانان ایرانی و حزب‌الله در مقابل تکفیری‌هایی که زاده آمریکا هستند اظهار کرد: روحیه پاسداری و ایستادگی همین جوانان است که در جهت ظهور امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) قرار می‌گیرد.

وی با ابراز عقیده خود مبنی بر این اصل که ظهور در سال ۵۷ رخ‌داده است خاطرنشان کرد: از سال ۵۷ به بعد ما در جهت کمال ظهور حرکت می‌کنیم تا ان شاءلله فرزند رسول‌الله (صلی‌الله علیه و آله) را همه ما ببینیم و باید باور داشته باشیم این انقلاب جهانی و فراگیر شده و این انقلاب مقدمه اصل ظهور است.

نماینده ولی‌فقیه سپاه استان قم مهم‌ترین علت این پیروزی و زمینه‌سازی ظهور را ازخودگذشتگی جوانان دانست و افزود: یکی از ویژگی‌های که کشور ما و آرمان‌های انقلاب را متمایز از همه جهانیان قراردادِ همین ایثار و ازخودگذشتگی و ترجیح امر خدا بر جان و مال جوانان انقلاب بوده و همین امر نشان می‌دهد که انقلاب ما برگرفته از انقلاب فرزند پیامبر اکرم(صلی‌الله علیه و آله) بوده و زمینه‌ساز ظهور خواهد بود.

انتهای پیام/تس