به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران اسماعیل بخشعلی در آستانه فرارسیدن جشن‌های دهه مهدویت و نیمه شعبان به تشریح فعالیت‌های پیش‌بینی‌شده برای تسهیل در حضور زائرین و ارائه خدمات رفاهی در این ایام پرداخت و عنوان کرد: در این ایام از ۴۰۰ خادم افتخاری به همراه نیروهای مسجد برای انجام نظافت فضاها و سرویس‌های عمومی و مفروش کردن مسجد استفاده خواهیم کرد.
وی با اشاره به ایجاد فضای ۲۵ هزار متری و مسقف برای استراحت زائرین گفت: واحد ویلچر و زائر بر با ۲۵۰ نفر نیرو جهت جابجایی و انتقال زائرین در مسجد مقدس جمکران پیش‌بینی‌شده است.
مدیر پشتیبانی و خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: در کنار توزیع ۲۰ هزار پرس غذا برای زائرین در چایخانه‌ها اعم از غذای گرم و سرد، ایستگاه‌های صلواتی نیز در مسجد مقدس جمکران برای پذیرایی چای، شیرینی و شکلات در ایام نیمه شعبان پیش‌بینی‌شده است.
بخشعلی در تبیین برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با دستگاه‌های بیرونی، به هماهنگی جهت انتقال و جابجایی زائرین توسط اتوبوس و مینی‌بوس، هماهنگی جهت کنترل ترافیک و ورودی و خروجی‌ها و هماهنگی امکانات درمانی و اورژانس وامداد اشاره کرد.
وی در ادامه به ارائه خدمات دیگری همچون تعبیه دستگاه‌های شارژ موبایل، تأمین آب شرب در فضاهای عمومی، توزیع آب بسته‌بندی‌شده و همچنین آمادگی سرویس‌های حمام‌زنانه و مردانه برای زائرین پرداخت و افزود: تمامی این فعالیت‌ها با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های صورت گرفته در اسرع وقت جهت رفاه حال زائرین انجام می‌گیرد و امیدواریم درمجموع این خدمات بتواند موجبات رضایت زائرین مسجد مقدس جمکران را فراهم کند.
انتهای پیام/ش