به گزارش مرکز خبر روابط عمومي مسجد مقدس جمكران، حجت‌الاسلام والمسلمین كلباسي در حاشيه برگزاري سومين جلسه مجمع عمومي ستاد هماهنگي فعالیت‌های مهدوي که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد اظهار كرد: در اين جلسه سیاست‌گذاری‌ها، تصميمات كلي، همچنين تبادل‌نظر و هماهنگی‌های لازم براي اجراي برنامه‌های مهدوی در دهه مهدویت انجام می‌شود.
وي با اشاره به اینکه هر موسسه و مرکز براي نيمه شعبان برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده است، افزود: برنامه‌ریزی‌ها قبلاً انجام‌شده و در این نشست موضوعاتی همچون هماهنگي، استفاده از فرصت‌ها و همچنين رفع مشكلاتي كه براي اجرايي شدن برنامه‌ها است را بررسي کردیم.
رئيس مركز تخصصي مهدويت تصريح كرد: در كنار بحث احياء شب نیمه شعبان، محافل و مراسم، اجتماعات مردمی و برنامه های فرهنگی و هنری متعددی برای ایام نیمه شعبان امسال تدارک دیده شده که در جای جای کشور به اجرا خواهد رسید.
كلباسي با تاکید بر اهمیت غنا بخشي به محتوی جشن‌ها خاطرنشان کرد: غنا بخشي بدين معني است كه جشن‌های دهه مهدویت تنها به عرضه گل و شربت و شيريني محدود نشود، لذا در همين رابطه ما بحث نمايشگاه كتاب، نمايشگاه آثار فرهنگي و تجليل از خادمين حوزه مهدویت را مطرح كرديم كه در بسياري موارد اجرايي خواهد شد.
انتهای پیام/ش