به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام والمسلمین کلباسی در حاشیه برگزاری سومین جلسه مجمع عمومی ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد اظهار کرد: در این جلسه سیاست‌گذاری‌ها، تصمیمات کلی، همچنین تبادل‌نظر و هماهنگی‌های لازم برای اجرای برنامه‌های مهدوی در دهه مهدویت انجام می‌شود.
وی با اشاره به اینکه هر موسسه و مرکز برای نیمه شعبان برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده است، افزود: برنامه‌ریزی‌ها قبلاً انجام‌شده و در این نشست موضوعاتی همچون هماهنگی، استفاده از فرصت‌ها و همچنین رفع مشکلاتی که برای اجرایی شدن برنامه‌ها است را بررسی کردیم.
رئیس مرکز تخصصی مهدویت تصریح کرد: در کنار بحث احیاء شب نیمه شعبان، محافل و مراسم، اجتماعات مردمی و برنامه های فرهنگی و هنری متعددی برای ایام نیمه شعبان امسال تدارک دیده شده که در جای جای کشور به اجرا خواهد رسید.
کلباسی با تاکید بر اهمیت غنا بخشی به محتوی جشن‌ها خاطرنشان کرد: غنا بخشی بدین معنی است که جشن‌های دهه مهدویت تنها به عرضه گل و شربت و شیرینی محدود نشود، لذا در همین رابطه ما بحث نمایشگاه کتاب، نمایشگاه آثار فرهنگی و تجلیل از خادمین حوزه مهدویت را مطرح کردیم که در بسیاری موارد اجرایی خواهد شد.
انتهای پیام/ش