به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، تا نیایش، عطر عاشقی، بهار انتظار و… عنوان ویژه برنامه‌های معارفی شبکه پنج سیماست که به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت امام عصر، حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه) دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت از این شبکه بر روی آنتن می‌رود.

برنامه ظهرگاهی «تانیایش» روز پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه با دعوت از دکتر سید محسن میرباقری به موضوع بیان آیات قرآنی مرتبط با امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) می پردازد. نماهنگ، وله های شاد نیز به همین مناسبت در فواصل مختلف این برنامه پخش می شود.

برنامه زنده عطر عاشقی روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه بصورت زنده و مستقیم با همکاری روابط عمومی مسجد مقدس جمکران از این مکان مقدس بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. حجت الاسلام رضا محمدی کارشناس مذهبی با حضور در مسجد جمکران برای حاضران پیرامون موضوع توجه به فضایل نیمه شعبان و اثرات آن سخنرانی خواهد کرد و حاج عباس حیدرزاده مداح این مراسم است.

همچنین میان برنامه های بهار انتظار(۳ کلاکت )، شاخه طوبی( ۶ کلاکت) و وله های شعبانیه (۹ کلاکت) در لابه لای برنامه های شبکه در شب و روز نیمه شعبان پخش می شود.

انتهای پیام/ح