به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، عباس جعفری با اشاره به اقدامات ایمنی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در آستانه نیمه شعبان اظهار کرد: در این ایام براساس پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته استقرار خودروهای عملیاتی آتش نشانی در محدوده مسجد جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها) را خواهیم داشت.

وی با اشاره به گشت‌زنی و بازرسی مستمر از وضعیت تامین ایمنی زائرین در محدوده مسجد مقدس جمکران بیان کرد: با توجه به تراکم بالای زائرین در این ایام از مردم خواهشمندیم که به موارد ایمنی و هشدارهای این بخش توجه لازم را داشته باشند تا خطری متوجهشان نباشد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با تاکید بر اینکه ۱۳ ایستگاه فرعی آتش نشانی با استقرار خودروهای عملیاتی در اطراف رینگ و مسیرهای منتهی به مسجد جمکران در مراسم نیمه شعبان اقدامات لازم برای برقراری ایمنی را انجام خواهند داد افزود: استقرار چهار دستگاه موتور سیکلت همراه با خاموش کننده  AFT نیز در رینگ مسجد جمکران در دستور کار نیروهای عملیاتی سازمان است.

وی با اشاره به پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای تامین ایمنی محدوده حرم مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها) گفت: همچنین برنامه‌ریزی شده که استقرار ناوگان عملیاتی در اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها) و عوارضی قم صورت گیرد.

انتهای پیام/ح