به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مرتضی عزتی از خدمات رسانی هزار و ۷۰۰ دستگاه تاکسی و ۲۵۰ دستگاه تاکسی ون در نیمه شعبان به زائرین و همشهریان خبر داد و اظهار کرد: مسیر خدمات رسانی تاکسی‌ها از حرم مطهر به جمکران از مسیر بلوار پیامبر‌اعظم(صلی الله علیه و آله) تا درب دو مسجد مقدس جمکران است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم با بیان اینکه در این ایام ۵۰ نفر از پرسنل ستادی و بازرسی فعال خواهند بود، گفت: از صبح پنج شنبه تا جمعه شب این نیروها فعال بوده و روند خدمات رسانی را مدیریت می‌کنند.

عزتی اضافه کرد: ۱۱ شرکت حمل و نقل تاکسیرانی در حوزه خدمات رسانی در نقاط مختلف اعم از میدان ۷۲ تن، میدان مطهری، چهارراه بازار، میدان جانبازان و پل‌آهنچی فعال خواهند بود و به صورت شبانه روزی خدمت رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه شبکه‌های تاکسی بی سیم با ظرفیت هزار دستگاه تاکسی در قالب پنج شبکه به صورت شبانه‌روزی فعالیت خواهند کرد، گفت: تلفن رسیدگی به شکایات و انتقادات و پیشنهادات سامانه ۱۳۷ و ۳۶۶۲۸۸۰۰ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت نظرات مردمی هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه در این ایام با تاکسی‌داران متخلف شدیدا برخورد خواهد شد، افزود: رانندگان حق هیچ افزایشی در کرایه ندارند؛ نرخ روز کرایه این مسیر هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ شبانه از ۲۲ تا ۶ صبح ۲ هزار تومان است.

عزتی بیان کرد: کرایه مسیر میدان ۷۲ تن به مسجد مقدس جمکران نیز در روز ۲ هزار و ۱۰۰ و شب ۲ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

وی ابراز کرد: ۵۰ دستگاه تاکسی نیز به صورت صلواتی مسیر حرم به جمکران را تردد می‌کنند که تاکسی‌ها با تابلو مخصوص مشخص هستند.

انتهای پیام/ح