به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، محسن محرری با اشاره به حضور خیل عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) در ایام نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران به تشریح فعالیت های صورت گرفته برای تامین پارکینگ پرداخت و اظهار کرد: از جمله اقدامات انجام شده در پارکینگ ۱ و ۲ افزایش تابلوهای راهنمایی، افزایش تابلوهای خروجی برای دسترسی بهتر به راه های خروجی، رنگ کاری نرده ها و اطراف پارکینگ و بلوک بندی خیابان ها برای چینش بهتر خودروها است.

وی در رابطه با اصلاح ورودی شماره یک مسجد گفت: با پیگیری هایی که انجام شد ورودی اصلی مسجد از سمت میدان انتظار و درب شماره یک مسیر تردد افراد در دو لاین درختکاری و نورپردازی شده است که این امر با پیگیری موسسه و همکاری شهرداری و عنایت تولیت مسجد مقدس جمکران اتفاق افتاده است.

مدیر عامل موسسه اموال املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران در ارتباط با پارکینگ شماره ۴ اظهار کرد: این پارکینگ که به استراحتگاه نیمه شعبان تبدیل شده است با ظرفیت ۸۰۰ خودرو و ۸۰۰ محل نصب چادر آمادگی خدمت رسانی به زائرین را دارد.

محرری در تبیین اقدامات انجام شده در پارکینگ شماره ۴ گفت: اقداماتی همچون لکه گیری آسفالت های پارکینگ، ایجاد فضای سبز در اطراف پارکینگ شماره ۴، درختکاری دورتادور پارکینگ شماره ۴، جداسازی محل پارک خودرو از چادر به واسطه داربست و تفکیک ازهم جهت ایجاد امنیت از جمله اقداماتی است که برای تجهیز این پارکینگ انجام شده است.

وی بیان کرد: افزایش روشنایی پارکینگ شماره ۴، ایجاد روشنایی در ورودی این پارکینگ توسط سازمان زیبا سازی، انشعاب آب و ایجاد امکان برای ذخیره آب مورد نیاز مردم و سرویس‌های بهداشتی و همچنین آبیاری درختان از دیگر اقدامات انجام شده در پارکینگ شماره ۴ است.

مدیر عامل موسسه اموال املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران افزود: اقدام مهم دیگری که در پارکینگ شماره ۴ انجام شده است ایجاد محلی جهت گرم کردن غذا برای زائرین و مردمی است که امکانات گرمایشی به همراه ندارند.

محرری بااشاره به اینکه در ایام نیمه شعبان پارکینگ شماره ۶ با ظرفیت حدود ۱۵۰۰ خودرو در جنب دارالشفاء فعال است گفت: به منظور خدمت رسانی به موتورسیکلت سواران نیز پارکینگ‌هایی با ظرفیت ۳ هزار دستگاه جنب باب المعصومه(سلام الله علیها) و داخل پارکینگ ۱ و ورودی باب الشهاده ایجاد شده است.

انتهای پیام/ش