به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، محسن محرری به تشریح برنامه ریزی های صورت گرفته برای اسکان زائران نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران پرداخت و اظهار کرد: اسکان زائران در دو حوزه صورت می گیرد، یکی اسکان در استراحتگاه نیمه شعبان و پارکینگ شماره ۴ که یک اسکان موقت است و دیگری اسکان در مجتمع اقامتی نیمه شعبان است.

مدیرعامل موسسه اموال املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران دیگر اقدامات انجام شده در ایام نیمه شعبان در بحث اسکان را تجهیز و تکمیل لوازم برای واحدها و محوطه های عمومی، محصور نمودن درب ورودی مجنمع اقامتی و محل های رفت و آمد عمومی دانست و بیان کرد: برای ارائه خدمات منسجم تر به زائران نرم افزاری تهیه شده است، از آنجایی که درخواست مردم جهت رزرواسیون از چند روز قبل شروع شده است لذا ما این نرم افزار را ازچند روز قبل جهت خدمت به زائرین آماده کردیم.

وی در رابطه با بحث اقامتی اظهار کرد: در مجتمع اقامتی ۴ نوع خدمات ارائه می شود که عبارتند از سوئیت های خانوادگی، اتاق های خانوادگی، اتاق های اردویی و گروهی و همچنین سالن های اردویی که این سالن ها بیشتر جنبه عمومی دارد.

مدیرعامل موسسه اموال املاک و موقوفات مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: ما در استراحتگاه نیمه شعبان علاوه بر افزایش فضای سبز و بالا بردن تیم و کیفیت خدمات دهی جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر، بحث احداث آبخوری و ظرفشویی در وسط پارکینگ را نیز داریم.

محرری با اشاره به هماهنگی های انجام شده جهت استقرار نیروهای آتش نشانی از روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در استراحتگاه نیمه شعبان گفت: علاوه بر اینها ما تزئینات و چراغانی استراحتگاه نیمه شعبان و مجتمع اقامتی را نیز در این ایام داریم.

انتهای پیام/ش