به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مجید سلیمیان به ارائه برنامه‌های مسجد مقدس جمکران در نیمه شعبان پرداخت و اظهار کرد: در ستاد مدیریت آموزش و تربیت در دارالقرآن اجرای محافل قرآنی و کرسی‌های تلاوت قرآن مجید با حضور قاریان بین المللی برپاست.
سرپرست مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس از برگزاری نمایشگاه‌های قرآنی در این ایام خبر داد و افزود: برگزاری ختم‌های حضوری و غیر حضوری قرآنی و ادعیه جهت سلامتی و تعجیل ظهور حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) ،برگزاری کارگاه‌های کوتاه مدت قرآنی، برگزاری مشاوره‌های قرآنی و همچنین رونمایی از سایت دارالقران در روز نیمه شعبان از جمله برنامه‌های این ایام است.
سلیمیان با اشاره به برنامه‌های جامع این مرکز خاطرنشان کرد: برپایی کارگاه‌های آموزشی در حوزه خانواده از جمله سبک زندگی اسلامی، بیان معارف مذهبی، همسرداری، تربیت فرزند و فضای مجازی نیز برپا بوده و به ارائه خدمات می‌پردازند.
وی از برنامه‌های ویژه برای کودک و نوجوان خبر داد و تصریح کرد: این مرکز با ارائه برنامه‌های ویژه برای کودکان و نوجوانان و آموزش معارف مهدویت در قالب نمایش عروسکی، داستان خوانی و رنگ آمیز در دو شیفت در حال خدمت رسانی به زائران است.
سلیمیان ادامه داد: اجرای جنگ‌های شادی برای کودکان و توزیع دو هزار بسته فرهنگی در مرکز گل نرگس تدارک دیده شده و ارائه سی دی هایی که در همین مرکز تولید شده از جمله برنامه های این مرکز است.
وی همچنین از پخت سمنو در این مرکز خبر داد و افزود: ۳۰۰ کیلو سمنو در این ایام پخته شده و با بسته بندی‌های ویژه بین کودکان توزیع می شود و۱۶ هزار بسته شکلات تبرکی نیز بین کودکان در ایام نیمه شعبان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/تس