به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، سید محمد مجید موسوی در جشن شب نیمه شعبان در جمع هزاران عاشق و منتظر امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) در مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه از شهر کوفه آمدیم تا در این محفل شرکت کنیم، به تبیین جایگاه مسجد کوفه پرداخت و اظهار کرد: امیر المومنین (علیه السلام) در باره این مسجد فرمودند، « ای مردم کوفه خدا به شما هدیه ای داد که به دیگران نداده، این مسجد خانه آدم علیه السلام بوده ونبی ادریس علیه السلام، وجای عبادت گاه ابراهیم خلیل وخضر علیه السلام و جای نماز من است.

وی با بیان اینکه این مسجد یکی از چهار مسجدی است که خداوند انتخاب کرده است، بیان کرد: اگر مردم بدانند این مکان چقدر برکت دارد، سینه خیز به سمت آن حرکت می کنند. تمام انبیاء واوصیا در این مسجد نماز خوانده اند و این دلیلی بر قداست و مقام این مکان مقدس است.

تولیت مسجد کوفه با تاکید بر اینکه مسجد کوفه در زمان ظهور حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) مرکز حکومت عدالت الهی می شود و پرچم امام زمان (علیه السلام) در آن به اهتزاز درمی آید، ابراز کرد: در گذشته طاغوت و مستکبرین به این مکان رسیدگی نکردند وسعی کردند با این کار فضایل امام علی (علیه السلام) را نابود کنند ولی ما سعی کردیم این مسجد را به جهانیان معرفی کنیم.

سید حسینی ادامه داد: به شهر مقدس قم آمدیم و به حرم حضرت معصومه (علیها السلام) و مسجد مقدس جمکران مشرف شدیم، چون هدف وعقیده ما یکی و دشمن ما نیز یکی است. آمده ایم برای تجدید عهد با امام زمان (علیه السلام) و دیدار با شما عزیزان، هر وقت به این مسجد مقدس مشرف می شود خوشحالیم، برای اینکه روز به روز خدمات بهتر و بیشتر در این مکان به محبان اهل بیت(علیهم السلام) ارائه میشوید و این نتیجه سعی و تلاش بی وقفه خادمان آن است وان شاء الله ثواب فراوان دارد و مقدمه است برای ظهور امام زمان علیه السلام.

انتهای پیام/ش