به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، ابراهیم صدوقی در آستانه ماه مبارک رمضان به تشریح برنامه ها و مراسم این مکان مقدس پرداخت و اظهار کرد: معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران برای بهره برداری معنوی زائران از ماه مبارک رمضان برنامه های ویژه ای را تدارک دیده که از روز اول این ماه مبارک به اجرا خواهد رساند.
وی با بیان اینکه در سه دهه ماه مبارک رمضان بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد مقام برنامه مراسم سخنرانی برپا میشود افزود: سخنرانان در دهه اول حجج الاسلام فرحزاد و ظهیری، دهه دوم حجت الاسلام والمسلمین حیدری کاشانی و دهه سوم حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی هستند.
سرپرست معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: در ایام ماه مبارک رمضان هرروز رأس ساعت ١۴ مراسم جزء خوانی قرآن کریم را با حضور قاریان ممتاز کشوری و بین المللی برگزار خواهیم کرد.
صدوقی بااشاره به برگزاری مراسم قرائت دعای ابوحمزه و افتتاح در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: این مراسم هر شب راس ساعت سی دقیقه بامداد با نوای گرم حجت الاسلام و المسلمین شهیدی در صحن مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.
وی از برگزاری ویژه برنامه های قرآنی و تشکیل کلاس های فشرده آموزش قرآن کریم برای خادمان و زائران این مکان مقدس داد و گفت: در پایان این دوره ها مدرک معتبر به شرکت کنندگان اهدا می شود و کسانی که تمایل به شرکت در این کلاس ها را دارند میتوانند با شماره ٣٧٢۵۵٧٩۵ تماس بگیرند.
سرپرست معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران ادامه داد: باتوجه به رایزنی های انجام شده با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، مسجد مقدس جمکران آمادگی خود را برای میزبانی از نمایشگاه بزرگ قرآنی در ایام ماه مبارک رمضان اعلام کرده است.
صدوقی با اشاره به برگزاری جنگ های قرآنی و همچنین فعالیت مرکز گل نرگس ویژه کودکان در ماه مبارک رمضان افزود: برنامه ریزی ها به طوری صورت گرفته تا خانواده ها از تمامی سنین بتوانند به خوبی بهره مند شوند.
انتهای پیام/ش