به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی برنامه های امروز و آخر هفته این مسجد برای پذیرایی از زائران را اعلام کرد.

وی گفت: برنامه دعای توسل امشب مسجد جمکران با برپایی کرسی امام شناسی از ساعت ۱۸ و ۱۰ دقیقه آغاز می شود. سپس محفل انس با قرآن کریم در ساعت ۱۹ و پس از برپایی نماز جماعت مغرب و عشاء ا خواهم داشت. سخنران امشب مسجد جمکران حجت الاسلام دکتر رفیعی است. و دعای توسل این هفته ی مسجد جمکران را سید مهدی میرداماد، مداح اهل بیت(علیهم السلام) قرائت می کند.

بنا بر اعلام حسین آبادی برنامه پنجشنبه شب مسجد مقدس جمکران نیز با برپایی کرسی امام شناسی در ساعت ۱۸ و ۱۰ دقیقه آغا می شود. سپس با برگزاری محفل قرآنی، زایران به استقبال نماز مغرب و عشاء می روند و بلافاصله بعد از نماز سخنرانی مراسم دعای کمیل مسجد آغاز می شود.

سخنران این هفته دعای کمیل جمکران حجت الاسلام بنیادی است و دعای پر فیض کمیل را حاج مجید دلشاد قرائت می کند.

وی در رابطه با قرائت دعای ندبه این هفته مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: مراسم دعای ندبه این هفته از ساعت ۶ روز جمعه، با سخنرانی حجت الاسلام میردامادیان آغاز می شود و دعای ندبه این هفته با نوای سید جواد میرجعفری قرائت می شود.

عصر جمعه نیز حاج عباس محمدی پور زیارت آل یاسین را قرائت می کند.

وی افزود: دعای ندبه این هفته نیز همچون هفته های قبل به صورت زنده از شبکه استانی قم پخش می شود.

حسین آبادی یادآور شد: مراسم قرائت زیارت آل یاسین نیز ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر جمعه، با نوای حاج عباس محمدی پور برگزار می شود.

انتهای پیام/ح