به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی در آستانه ماه مبارک رمضان از برگزاری مراسم و برنامه های ویژه این ماه در مسجد مقدس جمکران خبر داد و اظهار کرد: در سه دهه ماه مبارک رمضان بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد مقام برنامه سخنرانی برپا می شود که سخنرانان در دهه اول حجج اسلام فرحزاد و ظهیری، دهه دوم حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی و دهه سوم حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی هستند.
مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: هر روز بعد از اذان مغرب در زیرزمین مسجد امام علی(علیه السلام) سفره افطاری برپا میشود و زائرین روزه دار این مکان مقدس مهمان سفره امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) خواهند بود.
حسین آبادی از برگزاری مراسم تجدید بیعت خادمان با امام زمان(علیه السلام) در روز هفده ماه مبارک رمضان مصادف با سالروز تاسیس مسجد مقدس جمکران خبر داد و گفت: در این شب با برپایی سفره بزرگ افطاری با حجم گسترده در صحن جامع مهدوی پذیرای خادمین، زائرین و مجاورین این مکان مقدس هستیم.
وی در ارتباط با مراسم های شب های قدر نیز بیان کرد: در شب های قدر مراسم سخنرانی و احیا توسط آیت الله میرباقری و حجج اسلام سید حسین مومنی و میرزامحمدی برگزار خواهد شد.
مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: مراسم قرائت دعای جوشن کبیر نیز در شب های قدر توسط مداحان اهل بیت(علیهم السلام) حاج عباس حیدرزاده، حجت الاسلام و المسلمین واحدی، حاج محمد رضا غلامرضا زاده و دیگر مداحان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ش