به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین ظهیری امروز در جمع نمازگزاران مسجد مقدس جمکران با اشاره به مظلومیت شیعیان افغانستان و جنایات صورت گرفته علیه آنان اظهار کرد: مردم افغانستان از ولایتمدارترین شیعیان امیرالمومنین(علیه السلام) و مورد محبت امام زمان (علیه السلام) هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه عبادت فقط به نماز خواندن و روزه گرفتن نیست و باید دید چه قدر می توانیم گره از کار مردم باز کنیم، بیان کرد: خداوند متعال و اهل بیت(علیهم السلام) بسیار بر کمک به همنوع، خوش رویی و خوش اخلاقی با اطرافیان تاکید کرده اند.

استاد حوزه علمیه قم ادامه داد: ماه مبارک رمضان ماه تمرین است و باید در این ماه تلاش کنیم تا بتوانیم از کار مومنان گره باز کنیم، چرا که نزدیک ترین مردم به امام زمان(علیه السلام)  کسانی هستند که بیشتر از همه از مردم گره گشایی کردند و یکی از مسائلی که باعث رشد انسان می شود گره گشایی از مشکلات مردم است.

ظهیری در پایان با انتقاد از موضوعات نادرست مطرح شده در مناظرات انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: در مناظرات ریاست جمهوری متاسفانه کشور به نحوی تبلیغ شد که گویی همه مردم بدبخت هستند. این چه راه و روشی در کشور امام زمان(علیه السلام) است. مردم اگر به فکر هم نباشند از چشم حضرت می افتند.

انتهای پیام/ح