به گزارش مركز خبر روابط عمومي مسجد مقدس جمكران، مراسم معرفی و رونمایی از نرم‌افزار کتاب صوتی وصیت‌نامه امام(ره) با عنوان «منشور انقلاب» همزمان با بیست و هشتمین سالروز رحلت امام خمینی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن رحیمیان تولیت مسجد جمکران، میثم مخدومی مجری طرح و حجت‌الاسلام و المسلمین اصلانی مشاور محتوایی طرح در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.

مخدومی در این مراسم به ارزش تهیه و تولید این کتاب صوتی اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود، امام(ره) را عصاره مبانی و اصول انقلاب می‌دانند و جوانان را به این وصیت‌نامه ارجاع دادند و ترویج این وصیت‌نامه را به عنوان سند بالادستی در همه ارکان ضروری دانستند.

وی با بیان اینکه اثر حاضر به منظور تبدیل شدن این وصیت‌نامه به یک گفتمان، تولید شد، ادامه داد: برای دسترسی آسان به این وصیت‌نامه اثر حاضر تولید شد. بستر فضای مجازی مناسب‌ترین بستر برای این امر است؛ به همین منظور وصیت‌نامه را در قالب اپلی‌کیشن موبایل به صورت کتاب صوتی تولید شد.

به گفته مجری طرح کتاب صوتی «منشور انقلاب»؛ اثر حاضر علاوه بر متن و صوت، قابلیت یادداشت‌برداری، نشانه‌گذاری، اشتراک‌گذاری، نمایه‌زنی موضوعی و … نیز دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین رحیمیان نيز در این مراسم ضمن تسلیت سالگرد رحلت امام راحل(ره)، با اشاره به اينكه همه دنیا، دوست و دشمن، دریافته‌اند که امام(ره)، نقش سرنوشت‌سازی در تغییر مسیر تاریخ ایفا کرده است بر ادامه اين روند تا پیروزی حق بر باطل و زمینه‌سازی برای ظهور منجی بشریت تاكيد كرد.

ايشان در  ادامه سخنان خود به بيان نكاتي در خصوص علل تبعيد امام خميني(ره) به نجف اشرف و ناكامي مخالفان ايشان در خاموشي امام در اين تبعيد و گسترش مرجعيت امام، تلاش برخی جریان‌ها برای تحریف خط و آرمان‌های امام(ره) و اتمام حجت امام خميني(ره) با مردم و مسئولان در وصيت نامه الهي‌شان پرداختند.

در پایان این مراسم از «منشور انقلاب» با حضور حجت‌الاسلام رحیمیان و جمعی از فعالان فرهنگی رونمایی شد.

انتهاي پيام/ح