به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، سعید یوسف نیا، متصدی غرفه واحد مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به اهمیت و ضرورت مقوله آموزش و تربیت در ترویج سبک زندگی دینی با نگاه به آموزه های مهدوی ابراز داشت: ما در این غرفه علاوه بر مباحث آموزشی و ترویجی، به بحث حدیث شناسی و امام شناسی نیز توجه ویژه ای داشته و محصولات علمی و پژوهشی را در قالب های جذابی مثل فلش کارت و کتابچه ها و سی دی ها ارایه کرده ایم.
وی افزود: خوشبختانه پژوهشگران و محققان بسیاری با مرکز ما در حال همکاری هستند، ضمن آن که ما انتقال این اطلاعات پژوهشی به عامه مردم و به خصوص نسل جوان را در اولویت فعالیت های خود داریم.
وی با اشاره به این که این مرکز زیر نظر معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران فعالیت می کند، گفت: ما از مباحث علمی اساتید برجسته مربوط به سبک زندگی همچون حجت الاسلام و المسلمین تراشیون در تولید فلش کارت های سبک زندگی اسلامی استفاده می کنیم که به لطف الهی تاکنون بیش از هزار عنوان تولید شده که در دسته بندی های مختلف برای سنین گوناگون عرضه شده است.
یوسف نیا یادآور شد: از جمله ویژگی های این محصولات فرهنگی و پژوهشی، نگاه کاربردی و لحن و بیان عامیانه آن هاست تا برای گروه های سنی مختلف و اقشار گوناگون مردم مفید واقع شود.
وی همچنین افزود: گرایش و علاقه بازدیدکنندگان از این غرفه بیشتر در راستای اقتصاد مقاومتی و بعد از آن سبک زندگی اسلامی و ایرانی بوده که البته این دو موضوع کلان مورد توجه و تاکید خاص مقام معظم رهبری است که در این خصوص مسجد مقدس جمکران فعالیت های خوبی داشته است.
انتهای پیام/تس