به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن ابوالفضل شهبازی، مدیر فروش موسسه فرهنگی و هنری گل ریحان درباره تولیدات این موسسه ویژه گروه سنی کودک در گفت وگو با خبرگزاری شبستان اظهار کرد: نرم افزار «گل نرگس» به عنوان دوازدهمین نرم افزار از مجموعه نرم افزاری معرفی ائمه اطهار(ع) ویژه کودکان و نوجوانان به معرفی امام زمان(عج) پرداخته است.

وی با بیان اینکه در این نرم افزار از زمان تولد امام زمان(عج)، نحوه زندگی، دوران غیبت تا ظهور ایشان با زبان عامیانه و بچه گانه معرفی شده است، تصریح کرد: این نرم افزار به صورت انیمیشن به معرفی امام مهدی(عج) برای کودکان می پردازد.

معرفی امام زمان(عج) به عنوان پدر امت در نرم افزار «پدر مهربان»
شهبازی با بیان اینکه در نرم افزار «پدر مهربان» از جانب یک پدر به معرفی امام زمان(عج)، برای کودکان پرداخته می شود، ابراز کرد: در انیمیشن های طراحی شده برای این نرم افزار نیز مطالب مختلف مهدوی در خصوص سبک زندگی یک منتظر امام زمان(عج) و همچنین مطالبی پیرامون شخصیت حضرت حجت(عج) بیان می شود.

مدیر فروش موسسه فرهنگی و هنری گل ریحان اضافه کرد: در قالب محتواهای آموزشی این نرم افزار نوع ارتباط و احترام یک فرزند با پدر نیز آموزش داده می شود.

داستان تشرف اهالی حله خدمت امام عصر(عج) در نرم افزار «گل نرگس»۳
وی با بیان اینکه در نرم افزار «گل نرگس۳» ، انیمیشنی پیرامون ماجرای تشرف اهالی حله خدمت امام عصر(عج) ارائه می شود، افزود: در این نرم افزار پیرامون نحوه ارتباط با امام زمان(عج) و کسب فیض از ایشان در دوران غیبت آموزش هایی به کودکان ارائه می شود.

شهبازی در پایان خاطرنشان کرد: تمامی این نرم افزارها در قالب بازی های کودکانه طراحی و در آنها آموزش هایی برای کودکان پیش بینی شده است.


منبع: خبرگزاری آینده روشن