به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی برنامه های این مسجد مقدس برای آخرین هفته ماه مبارک رمضان را اعلام و اظهار کرد: برنامه دعای توسل این هفته مسجد مقدس جمکران ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه پس از افطار و نماز مغرب وعشاء برقرار است که در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین گنجی سخنرانی می کند و دعای توسل توسط مداح اهل بیت(ع) حاج مهدی سلحشور قرائت می شود.
وی ادامه داد: سه شنبه شب این هفته علاوه بر دعای توسل و سخنرانی، با توجه با سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران، یادواره گرامیداشت این شهید بزرگوار نیز در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.
مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران در ادامه با اشاره به نزیک بودن روز قدس تصریح کرد: به مناسبت روز جهانی قدس، امسال برنامه برائت از اسرائیل به شکل نمادین در مسجد مقدس جمکران اجرا می شود.
حسین آبادی گفت: برنامه شب جمعه این مسجد مقدس شامل سخنرانی و قرائت دعای پُرفیض کمیل توسط حجت الاسلام قدرتی برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: دعای ندبه این هفته مسجد مقدس جمکران که آخرین جمعه ماه مبارک و مصادف با روز جهانی قدس است نیز توسط حجت الاسلام ناصر شهیدی قرائت می شود و سخنران پیش از دعای ندبه نیز ایشان است.
حسین آبادی در ادامه به برگزاری اعتکاف رمضانیه در این مسجد همزمان با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان (۲۷، ۲۸ و ۲۹ رمضان) اشاره کرد و یادآور شد: تا کنون بیش از ۳۰۰ نفر برای شرکت در آیین اعتکاف رمضانیه در جمکران ثبت نام کرده اند.
پایان پیام/ش