به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی  از برپایی نماز عید سعید فطر در این مسجد مقدس خبر داد و اظهار کرد: نماز عید سعید فطر، ساعت ۸ صبح روز عید به امامت آیت الله مقتدایی در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود. پیش از اقامه نماز عید نیز دعای ندبه که از اعمال عید است با نوای حاج عباس محمدی پور قرائت خواهد شد.

وی افزود: در روز عید سعید فطر، گروه های ویژه برای دریافت فطریه نمازگزاران در مکان های مختلف مسجد حضور دارند و نمازگزاران می توانند برای پرداخت فطریه به گروه های مسئول مراجعه کنند.

مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف رمضانیه این مسجد در روزهای پایان ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: مسجد مقدس جمکران امسال برای اولین بار همزمان با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان یعنی (پنجشنبه، جمعه و شنبه ، ۲۷، ۲۸ و ۲۹) ماه مبارک رمضان، شاهد این آیین را برگزار کرد که امروز مغرب به اتمام می رسد.

وی تاکید کرد: برنامه های مختلف و متنوع معنوی برای بهره مندی هر چه بیشتر معتکفین از فرصت ماه مبارک رمضان در این سه روز پیش بینی شده است که از جمله این برنامه ها می توان به تشکیل حلقه های معرفت، صحیفه خوانی(صحیفه سجادیه)، سخنرانی، قرائت قرآن و … اشاره کرد.

انتهای پیام/ش