به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی در تبیین مراسم این هفته مسجد مقدس جمکران گفت: برنامه های سه شنبه شب این هفته مسجد مقدس جمکران، از ساعت 21 با جلسه آموزش عمومی قرآن کریم آغاز می شود. سپس حجت الاسلام والمسلمین مهدوی نیا سخنرانی خواهند کرد و دعای توسل نیز ساعت 22 توسط حاج حسین سازور قرائت می شود.

حسین آبادی ادامه داد: برنامه شب جمعه مسجد شامل جلسه آموزش عمومی قرآن، سخنرانی و قرائت دعای پُرفیض كميل از ساعت 21 و 15 دقیقه آغاز می شود. سخنران این هفته مراسم دعای کمیل مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین میردامادیان است و دعای پرفیض کمیل را، حاج رضا عاصی از ساعت 22 قرائت می کند.

وی تصریح کرد: عاشقان و منتظران امام مهدی علیه السلام دعای ندبه این هفته را همراه با نوای حاج حسن شالبافیان زمزمه می کنند. پیش از قرائت دعا، مراسم سخنرانی توسط حجت الاسلام والمسلمین گنجی برگزار می شود. دعای ندبه ساعت 6 و 15 دقیقه صبح جمعه 23 تیر ماه آغاز می شود.

مراسم قرائت زیارت آل یاسین و دعای سمات نیز عصر جمعه از ساعت 19 و 30 دقیقه برگزار می شود و منتظران، دلتنگی های عصر جمعه این هفته را با همراه با دعای سمات و زیارت آل یاسین زمزمه می کنند.

پایان پیام/ح