به گزارش مرکز خبر روابط عمومی  مسجد مقدس جمکران، معاونت مسجد مقدس جمکران این هفته و در ایام پر خیر و برکت دهه کرامت با برنامه ها و مراسم مختلف فرهنگی، مذهبی و هنری میزبان منتظران و عاشقان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) خواهد بود.

برنامه های سه شنبه شب (۳ مرداد ماه) این هفته مسجد مقدس جمکران، از ساعت ۲۱ با جلسه آموزش عمومی قرآن کریم آغاز می شود. سخنران مراسم پیش از دعای توسل این هفته حجت الاسلام والمسلمین دکتر رفیعی است و دعای توسل این هفته را حاج علی مالکی نژاد قرائت می کند.

برنامه شب جمعه مسجد شامل جلسه آموزش عمومی قرآن، سخنرانی و قرائت دعای پُرفیض کمیل نیز از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه آغاز می شود. سخنران این هفته پیش از دعای کمیل مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام الیاسی است و دعای پرفیض کمیل توسط سیدجواد میرجعفری از ساعت ۲۲ قرائت می شود.

عاشقان و منتظران امام مهدی (علیه السلام) دعای ندبه این هفته را با نوای مهدوی نژاد زمزمه می کنند. پیش از قرائت دعا، حجت الاسلام واضحی سخنرانی می کند. مراسم دعای ندبه از ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه صبح جمعه آغاز می شود.

مراسم قرائت زیارت آل یاسین و دعای سمات نیز عصر جمعه از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه برگزار می شود و منتظران، دلتنگی های عصر جمعه این هفته را نیز همراه با حاج عباس محمدی پور در زیارت آل یاسین زمزمه می کنند.

انتهای پیام/ح